خانه / پمپ آب / پمپ آب ۳ اسب تکفاز با قیمت مناسب

پمپ آب ۳ اسب تکفاز با قیمت مناسب

پمپ آب ۳ اسب تکفاز با قیمت مناسب را می توانید به صورت عمده و خرده از طریق شماره های درج شده با مدیران فروش هماهنگی نمایید و این محصول را در کمترین زمان ممکن و با هزینه ارسال پایین دریافت نمایید.

پمپ آب 3 اسب تکفاز با قیمت مناسب

 کاربرد پمپ آب ۳ اسب تکفاز

پمپ آب ۳ اسب تکفاز در ابعاد و اندازه های مختلف برای مصارف گوناگون ساخته می شوند. پمپ آب سانتریفیوژ چدنی پنتاکس CS 300/3  ساخت ایتالیا بوده و دارای برق تک فاز  ۲۲۰Vبوده، جنس بدنه آن  از چدن، سایز ورودی این پمپ ۲ اینچ می باشد. حداکثر آبدهی پمپ آب پنتاکس CS 300/3 در حدود  ۶۰ متر مکعب بر ساعت ، حداکثر ارتفاع آن ۱۷ متر می باشد.
اولین پمپ های سانتریفیوژ در اواخر قرن هفدهم و اوایل قرن هجدهم توسط مهندسین فرانسوی وایتالیایی ساخته شده و کاربرد عملی یافتند. پمپ های سانتریفوﮊ دارای یک محفظه هستند که حلزونی شکل است و پوسته یا کِیسینگ نامیده می شود و درون آن یک یا چند چرخ قرار دارند که روی یک محور (شفت) نصب شده اند. هر چرخ مجهز به تعدادی پره می باشد و انتقال انرﮊی به سیال در این قسمت انجام می شود.
برای اینکه از محل خروج شفت از کیسینگ پمپ سیالی خارج نشود و اصطلاحا نشتی به خارج نداشته باشیم از ابزاری به نام مکانیکال سیل استفاده شده است. نکته بسیار مهم در مورد این نوع پمپ ها هواگیری یا پرایم کردن پمپ پیش از روشن کردن آنها می باشد، یعنی پس از لاین آپ نمودن پمپ و اطمینان از ورود سیال به داخل پمپ، باید از خروج کامل هوا یا گاز حبس شده در داخل پمپ نیز اطمینان حاصل نمود.  از مزایای پمپ آب سانتریفیوژ عملکرد ساده، کم هزینه و نگهداری آسان، کارکرد بی صدا، دارای رنج وسیعی از فشار، جریان و ظرفیت و کم حجم و قابل نصب در مکان های کوچک این پمپ ها می باشد.

مشخصات پمپ آب ۳ اسب تکفاز

برق تک فاز , ۲۲۰V
توان ۳ اسب
نوع سانتریفیوژ
جنس بدنه چدنی
جنس پروانه چدن
سایز ورودی ۳ اینچ
سایز دهانه خروجی ۳ اینچ , ۷۶mm
حداکثر آبدهی( مترمکعب برساعت ) ۶۰
محافظ حرارتی (ترموگارد) دارد
حداکثر ارتفاع(متر) ۱۷
جنس بدنه الکترو موتور چدن
ضد انفجار EX
نوع اتصال رزوه
دور موتوردردقیقه ۲۸۰۰ دور

پمپ آب ۳ اسب تکفاز با قیمت مناسب

برای دریافت قیمت روز پمپ آب ۳ اسب تکفاز می توانید از طریق شماره های درج شده در وب سایت این محصول را به صورت عمده و خرده از طریق شمار های درج شده در وب سایت خریداری نمایید.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

قیمت پمپ آب پنتاکس cm100

قیمت پمپ آب بشقابی تک فاز ۱ اسب پنتاکس cm100

قیمت پمپ آب بشقابی تک فاز ۱ اسب پنتاکس cm100 را همراه با تخفیف ویژه …

دیدگاهتان را بنویسید