خانه / پمپ آب / پمپ آب ۲ اینچ چینی با قیمت مناسب

پمپ آب ۲ اینچ چینی با قیمت مناسب

پمپ آب ۲ اینچ چینی با قیمت مناسب و با بهترین کیفیت را می توانید در وب سایت اینترنتی ما با بهترین کیفیت و با ارزان ترین نرخ بازار از طریق شماره های درج شده در وب سایت به صورت عمده و خرده خریداری نمایید.

پمپ آب 2 اینچ چینی با قیمت مناسب

پمپ آب ۲ اینچ چینی چیست؟

پمپ آب ۲ اینچ از یکی از شرکت های چینی تولید شده است که شما می توانید این محصول را با بهترین کیفیت تهیه نمایید و سوخت این محصول بنزین است و تقریبا در هر ساعت ۰/۵ لیتر بنزین مصرف دارد که شما می توانید از این محصول جهت کشیدن مکش آب از رودخانه و یا جوب و هر مسیری که در آن آب وجود دارد آن را به مسیر دلخواه هدایت نمایید و آب را به مسیر دلخواه هدایت نمایید.
موتور پمپ آب ۲ اینچ چینی روبین با بهترین کیفیت تولید شده که شما می توانید از این محصول هم موتور آن روبین اصلی ساخت کمپانی روبین (Robin) ژاپن می باشد، بدنه موتور پمپ های روبین از آلومینیوم ساخته شده اند تا با کاهش وزن بتوان از آنها بصورت پرتابل استفاده کرد که این قابل حمل بودن یکی از اصلی ترین مزیت های موتور پمپ بنزینی روبین به شمار می آید.
موتور پمپ های روبین ژاپن به دلیل ابعاد کوچک، وزن کمتری دارند و به راحتی قابل حمل می باشند. همچنین علاوه بر سهولت و کم بودن هزینه تعمیرات، از طول عمر بیشتری نیز نسبت به سایر موتور پمپ های آب برخوردارند. افزایش طول عمر در این موتور پمپ ها به دلیل ضریب تراکم کمتر آنها می باشد.
پمپ های آب قدیمی به دلیل ابعاد بزرگ زمین های کشاورزی، حجم و قدرت بالاتری داشتند و در نتیجه میزان سوخت مورد نیاز آنها نیز بیشتر بود. امروزه زمین های کشاورزی به متراژ های کوچک تر و با قابلیت کشت محصولات متنوع، تفکیک شده اند. به همین دلیل یک یا چند پمپ آب به خوبی از پس نیاز های یک زمین کشاورزی بر می آیند. در نتیجه در بسیاری از موارد ، دیگر نیازی به خریداری پمپ های بزرگ و پر مصرف و گران قیمت نیست.
در عین حال در بسیاری از زمین های کشاورزی، دسترسی آسان به برق وجود ندارد. به همین جهت امکان استفاده از موتور پمپ های برقی وجود ندارد. در نتیجه در این شرایط پمپ های آب نفت و بنزینی، دیزلی و بنزینی گزینه های بسیار مناسب تری خواهند بود. هر کدام از این موتور پمپ ها نیز بر اساس قدرت موتور، سوخت، قدرت مکش و پرتاب آب با یکدیگر تفاوت دارند.

کاربرد پمپ ۲ اینچی چینی

 • پمپاژ آب از چاه ها
 • تغذیه آب در مخازن آب
 • تغذیه و یا تخلیه آب در مزارع ماهی/ حوضچه ها و یا فاضلاب ها
 • کشت باغی و کشاورزی
 • عملیات عمرانی و ساخت و ساز

مزایایی پمپ آب ۲ اینچی چینی

 • پرتابل بودن
 • هزینه تعمیر و نگهداری کم
 • ساخت ژاپن با کیفیت بالا

مشخصات فنی پمپ آب ۲ اینچ چینی

 • مشخصات فنی پمپ آب چینی: ۲ اینچ روبین
 • دارای خروجی:  ۲ اینچ
 • نوع سوخت: بنزین
 • حداکثر ارتفاع کشش عمودی : ۱۰-۱۵ متر

پمپ آب ۲ اینچ چینی با قیمت مناسب

برای تهیه پمپ آب ۲ اینچ چینی با قیمت مناسب می توانید از طریق شماره های درج شده در وب سایت این محصول را به صورت عمده و خرده از طریق شماره های درج شده در وب سایت به صورت عمده و خرده خریداری نمایید.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

قیمت پمپ آب پنتاکس cm100

قیمت پمپ آب بشقابی تک فاز ۱ اسب پنتاکس cm100

قیمت پمپ آب بشقابی تک فاز ۱ اسب پنتاکس cm100 را همراه با تخفیف ویژه …

دیدگاهتان را بنویسید