خانه / پمپ آب پنتاکس / مرکز پخش پمپ آب پنتاکس اصل خانگی

مرکز پخش پمپ آب پنتاکس اصل خانگی

مرکز پخش پمپ آب پنتاکس اصل خانگی ساخت کشور ایتالیا علاوه بر کارایی بالاتر نسبت به سایر پمپ های آب خانگی طول عمر بالاتر و قیمت مناسبتری نیز دارند، به صورت عمده و خرده به سراسر کشور ارسال می شود.

پمپ آب خانگی چه کاربردی دارد؟

امروزه به دلیل رشد جمعیت و گسترش ساخت و ساز آپارتمان ها با مشکل وجود کمبود آب مواجه هستیم که برای رفع این مشکل پمپ های آب خانگی پیشنهاد می شود.

انتخاب پمپ ها به چند عامل متراژ و چند طبقه بودن ساختمان، تعداد شیرهای آب بستگی دارد و براساس این فاکتورها پمپ آب خانگی  موردنظر خود را باید انتخاب کنید. برای خرید پمپ آب باید دقت بسیاری داشته باشید تا برای شما هزینه زیادی در آینده متحمل نشود و هم فشار آب مطلوبتری داشته باشد.

انواع پمپ آب خانگی پنتاکس

پمپ آب پنتاکس شامل پمپ آب بشقابی، تک پروانه، جتی، دو پروانه، طبقاتی افقی، طبقاتی عمودی و پمپ های کوچک محیطی پنتاکس که به صورت نیم اسب بخار، یک، یک و نیم و دو اسب بخار می باشد.

هر کدام نسبت به مکان مورد استفاده متفاوت است. پمپ های تک پروانه در مصارف خانگی کوچک و متوسط استفاده می شوند و در صورت اتصال به منبع های تحت فشار، یک سیستم فشار قوی را به وجود می آورند. این نوع پمپ آب معمولا به سری های AP, CAP, CH, CM ,CS MD تقسیم بندی می شود.

برای اطلاع از سایر مشخصات پمپ آب پنتاکس با کارشناسان بخش فروش تماس فرمائید.

پخش پمپ آب پنتاکس

هواگیری پمپ آب خانگی پنتاکس

پمپ آب خانگی هر چقدر هم با کیفیت باشد باز هم به هواگیری احتیاج دارد پمپ ها در هنگام مکش آب مقداری هوا نیز وارد آن شود. وقتی داخل پمپ هوا باشد پمپ کار می کند ولی آب را مکش نمی کند، در این مواقع باید پمپ آب خانگی هواگیری شود تا به درستی کار کند.

پخش پمپ آب پنتاکس

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

قیمت پمپ آب پنتاکس cm100

قیمت پمپ آب بشقابی تک فاز ۱ اسب پنتاکس cm100

قیمت پمپ آب بشقابی تک فاز ۱ اسب پنتاکس cm100 را همراه با تخفیف ویژه …

دیدگاهتان را بنویسید