خانه / پمپ آب آپارتمانی / نمایندگی پمپ آب کوچک آپارتمانی

نمایندگی پمپ آب کوچک آپارتمانی

اگر شما نیز در آپارتمان زندگی می کنید و به دنبال خرید یک پمپ آب کوچک استاندارد برای آپارتمان خود هستید، می توانید آن را از نمایندگی های معتبر سراسر کشور تهیه نمایید.
پمپ آب خانگی در انواع مختلفی در بازار موجود می باشد. این پمپ ها که به پمپ های کوچک نیز مشهور هستند، بسته به نوع نیاز و برخی دیگر از عوامل، انتخاب و مورد استفاده قرار می گیرند. جهت تامین پمپ مورد نیاز خود می توانید با مراجعه به نمایندگی ها فعال در سراسر کشور، علاوه بر کسب اطلاعات لازم در مورد انواع پمپ، نسبت به خرید پمپ مناسب جهت نیاز خود را، اقدام نمایید. و یا می توانید از طریق همین وب سایت و تماس با مشاوران زبده ما، پمپ مورد نیاز خود را خریداری و دریافت نمایید.
وظیفه اصلی پمپ آب آپارتمانی، تامین فشار آب مورد نیاز ساکنان آن می باشد. در ادامه با معرفی انواع پمپ آب کوچک خانگی، شما را در انتخاب پمپ مناسب راهنمایی خواهیم نمود.

انواع پمپ آب کوچک آپارتمانی

همانطور که در بالا نیز اشاره کردیم، پمپ های آب خانگی به انواع مختلفی تقسیم بندی می گردند. بسته به تعداد طبقات و متراژ واحد مسکونی مورد نظر و همچنین تعداد شیرآلات مصرفی، باید در انتخاب پمپ آب مورد نیاز خود دقت نمایید.
درکل پمپ های آب خانگی به سه دسته ذیل تقسیم بندی می گردند:

  • پمپ آب خانگی با مخزن انبساط
  • پمپ آب خانگی با کلید اتوماتیک
  • بوستر پمپ

در ادامه به معرفی ویژگی های هر یک از پمپ های بالا خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

پمپ آب خانگی با مخزن انبساط

این نوع پمپ ها همانطور که از عنوان آن مشخص است، جهت تامین آب مصرفی آپارتمان های از یک منبع انبساط نیز استفاده می نمایند. در این سیسم آب شهری به مرور زمان وارد منبع انبساط شده و تحت فشار مشخصی در داخل آن نگهداری می شود. به محض باز شدن شیر مصرفی و اتمام آب داخل منبع انبساط، پمپ آب کار خود را شروع و آب مورد نیاز را به نقطه مصرف می رساند.
در این روش انتخاب منبع انبساط با ظرفیت مناسب آپارتمان می تواند در تعداد کارکرد پمپ آب بسیار دخیل باشد و تعداد دفعات کارکرد آن را کاهش دهد.

پمپ آب خانگی با کلید اتوماتیک

در این روش پمپ آب بطور اتوماتیک شروع به کار کرده و فشار آب مصرفی را تنظیم می نماید. البته باید توجه داشت که در این روش تعداد دفعات باز و بسته کردن شیرآلات مصرفی در تعداد دفعات کارکرد پمپ نقش مستقیم دارد. چرا که با هر بار باز کردن شیر آب مصرفی، پمپ جهت تامین فشار آب درون لوله های آب، بطور اتوماتیک شروع به کار می کند.

استفاده از بوستر پمپ خانگی

از این روش معمولا در محل هایی که مصرف آب آن زیاد می باشد استفاده می گردد. هزینه نگهداری پایین در کنار بهره وری بالای آن، از جمله دلایل استفاده از این روش تامین فشار آب می باشد. البته هزینه راه اندازی این روش، نسبت به دو روش قبلی با توجه به پیچیدگی و تجهیزات بیشتر آن، بالاتر است.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

خرید پمپ آب خانگی با قیمت ارزان

خرید پمپ آب برای ساختمان با قیمت ارزان

خرید پمپ آب برای ساختمان با قیمت ارزان را تنها و تنها از طریق نمایندگی …

دیدگاهتان را بنویسید