خانه / دسته‌بندی نشده / نمایندگی فروش پمپ آب کوچک

نمایندگی فروش پمپ آب کوچک

چنانچه قصد خرید پمپ آب کوچک جهت مصارف خانگی دارید، بهتر است که این محصول را از نمایندگی های فروش معتبر در سراسر کشور تهیه نمایید. در هنگام خرید توجه به چندین نکته در مورد این پمپ ها ضروری است.
پمپ آب کوچک یا همان پمپ آب خانگی، معمولا به پمپ تقویت فشار مشهور است. جهت افزای ش فشار آب در مناطقی که با افت فشار در طول روز روبرو هستند و یا جهت آب رسانی به طبقات بالای یک آپارتمان مسکونی که فشار آب معمولی در طبقات بالایی آن کمتر می شود، از پمپ آب خانگی استفاده می گردد.
انتخاب نوع و اندازه پمپ آب خانگی به موارد بسیاری مرتبط می شود که در ادامه به برخی از این موارد اشاره خواهیم نمود.

راهنمای انتخاب پمپ آب خانگی

همانطور که در بالا نیز اشاره شد، موارد بسیاری در انتخاب نوع و اندازه یک پمپ آب خانگی تاثیر گذار است. از آن جمله می توان به موارد مهم ذیل اشاره نمود:

  • متراژ واحد مورد استفاده
  • تعداد طبقات مجتمع مسکونی
  • تعداد شیرآلات جهت مصرف آب
  • میزان متوسط مصرف روزانه آب

هر یک از موارد فوق می تواند نقش اساسی در انتخاب پمپ مناسب برای یک خرید درست، تاثیرگذار باشد. بنابراین قبل از اقدام به خرید، بهتر است با یکی از متخصصان و مشاوران زبده، در مورد انتخاب پمپ مناسب، مشورت نمایید. و یا می توانید با مراجعه به نمایندگی های فروش معتبر، از تجربه و دانش آنها برای یک انتخاب درست استفاده نمایید.

کاربرد پمپ آب کوچک خانگی

همانطور که متوجه شده اید، عمده کاربرد پمپ آب خانگی، افزایش فشار آب ساختمان و انتقال آب با فشار مناسب به طبقات فوقانی در آپارتمان های چندین و چند طبقه می باشد. به واقع می توان گفت که، کاربرد اصلی پمپ آب خانگی، تقویت فشار آب خانگی می باشد.

نکات مهم پس از خرید پمپ آب خانگی

جهت افزایش طول عمر پمپ خریداری شده، توجه به چند نکته ظریف می تواند بسیار مفید فایده باشد.
استفاده از یک منبع ذخیره مناسب در مسیر آب، می تواند طول عمر پمپ خریداری شده را، تا حد زیادی افزایش دهد.
تا حد امکان از فشار آوردن لوله ها بر روی پمپ آب جلوگیری به عمل آید، این کار را می توان با مهار لوله ها به خوب انجام داد.
بهتر است بدانید که اتصال پمپ آب به انشعات اصلی آب شهری مجاز نمی باشد. پس بهتر است با بهره گیری از یک مختصص تاسیسات، یک مدار مناسب برای استفاده صحیح از پمپ خریداری شده، طراحی نمایید.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

لیست قیمت پمپ آب پنتاکس در سال 1402

لیست قیمت پمپ آب پنتاکس در سال ۱۴۰۲

لیست قیمت پمپ آب پنتاکس در سال ۱۴۰۲ را می توانید در وب سایت اینترنتی …

دیدگاهتان را بنویسید