خانه / پمپ آب پنتاکس / نمایندگی فروش پمپ آب پنتاکس

نمایندگی فروش پمپ آب پنتاکس

نمایندگی فروش پمپ آب پنتاکس این محصول را با نرخ پایین تری نسبت به بازار برای همکار و عمده فروشان به صورت اینترنتی و حضوری از طریق شماره های درج شده در سایت به تمامی نقاط ایران پخش می نماید.

نمایندگی فروش پمپ آب پنتاکس

پمپ آب پنتاکس چه کاربردی دارد؟

تمامی پمپ آب پنتاکس (PENTAX) ساخت کشور ایتالیا هستند و بدلیل برخورداری از جدیدترین تکنولوژی طراحی هیدرولیکی علاوه بر دارا بودن راندمان و بازده بالاتر از مدل های مشابه میباشد. انواع پمپ از جمله الکتروپمپ خانگی پنتاکس و صنعتی پمپ آب پنتاکس، پمپ آب پنتاکس شناور، پمپ پنتاکس، کف کش، پمپ آب پنتاکس طبقاطی و بوستر پمپ های آبرسانی پنتاکس و آتشنشانی پمپ پنتاکس است.

ویژگی های پمپ آب پنتاکس

  • دوام و طول عمر بالاتر، ابعاد کوچکتر، کاهش تلفات گرمایی و نتیجتا” مصرف برق پایین تر ،موتور کوچکتر، سیل مکانیکی فابریک و دارای کارکرد آرام و بدون صدا می باشند.
  • به علت تغییرات حجم مصرف آب در واحد های مسکونی و جلوگیری از روشن و خاموش شدن مداوم پمپ آب خانگی، از منبع تحت فشار می بایست استفاده نمود.
  • قطر فلنج رانش و مکش پمپ الزاما” با قطر لوله مناسب متصل به آنها برابر نمی باشد. زیرا قطر لوله مکش و دهش باید طوری در نظر گرفته شود که حداکثر سرعت آب در لوله مکش پمپ از ۲ متر بر ثانیه است.
  • اعداد هد و دبی ارائه شده برای پمپ هاي آبرسانی خانگی پنتاکس بيانگرحداكثر دبي با هد صفر و حداكثر هد با دبی صفر ميباشند،

نمایندگی فروش پمپ آب پنتاکس

نمایندگی فروش پمپ آب پنتاکس این محصول را در مدل های مختلف و پایین ترین نرخ نسبت به بازار در اختیار خریداران به صورت عمده و خرده از طریق شماره های درج شده در وب سایت پمپ واتر روانه بازار میکند.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

لیست قیمت پمپ اب دو اسب پنتاکس مدل CB210/00

لیست قیمت پمپ اب دو اسب پنتاکس مدل CB210/00 را می توانید در وب سایت …

دیدگاهتان را بنویسید