خانه / پمپ آب لوارا / نمایندگی فروش پمپ آب لوارا

نمایندگی فروش پمپ آب لوارا

نمایندگی فروش پمپ آب لوارا در ارزان ترین قیمت ها انواع و اقسام این محصولات را ارائه می دهد. این پمپ ها دارای طراحی خاص و کلی ویژگی های منحصر به فردی هستند که در بهترین شیوه ممکن جوابگوی نیازهای کاربران خویش می باشد. همچنین این محصولات دارای کاربردهای مختلفی هستند. جهت آشنایی بیشتر با پمپ آب لورا همراه ما باشید:

معرفی پمپ آب لورا:

پمپ آب لورا دارای انواع مدل های مختلف مدل DN، مدل CO، مدل FH، مدل eNSC و NSCS، مدل CEA.CA، مدل P-PSA-PAB طراحی و تولید می شوند. لورا یکی از مارک های معتبر ایتالیایی در زمینه ساخت انواع پمپ های آب خانگی و تجاری می باشد. مدل DN این پمپ ها از مدل های کف کش است که در فاضلاب ها و آب گل آلود کاربرد دارد. هر کدام از این پمپ های آب لورا از لحاظ دبی، هد، جنس، توان مجاز، حدامثر ارتفاع و غیره با هم متفاوت هستند.

نمایندگی فروش پمپ آب لوارا

ویژگی کلی پمپ های آب لورا:

چند نوع پمپ آب لورا وجود دارد. هر کدام هدف خاصی در محیط های صنعتی یا خانه دارند. با این حال، همه انواع وظیفه انتقال بی وقفه آب از نقطه ای به نقطه دیگر را بر عهده دارند.

برای نمونه پمپ های چاه: این نوع پمپ آب، آب را از منابع آب زیرزمینی از طریق لوله هایی که به یک خانه تجاری متصل می شوند، و هدایت می کند. پمپ های آب چاه نیز در انواع واحدهای اسب بخار عرضه می شوند. مزیت پمپ چاه این است که می توانید دستگاه مناسب با مقدار اسب بخار مناسب را متناسب با نیاز خود انتخاب کنید. همچنین پمپ های آب چاهی با قدرت اسب بخار کافی برای تامین بیش از یک خانه یا تجارت وجود دارد.

نمایندگی فروش پمپ آب لوارا

انواع پمپ آب لورا:

اساساً دو دسته اصلی پمپ های آب وجود دارد. طراحی جابجایی مثبت و پمپ های گریز از مرکز. هر دو نوع گزینه های بسیار متنوعی دارند که می توان از آنها به بهترین نحو استفاده کرد.

معرفی پمپ های آب با جابجایی مثبت

پمپ های آب با جابجایی مثبت: این نوع پمپ آب مقدار ثابتی جریان را تامین می کند. آنها برای ساختمان هایی که دارای جامدات حساس هستند یا نیاز به مدیریت مایعات با ویسکوزیته بالا دارند ایده آل هستند. از مزایای این نوع پمپ آب می توان به راندمان بالا و حذف هوا در خطوط اشاره کرد. برای بهترین عملکرد، فاصله بین لبه بیرونی و پمپ دوار باید نزدیک باشد.

معرفی پمپ های آب گریز از مرکز:

پمپ های آب گریز از مرکز: این نوع پمپ آب از یک پروانه چرخان برای حرکت آب در پمپ استفاده می کند. سپس جریان تخلیه را تحت فشار قرار می دهد. پمپ آب گریز از مرکز را می توان با تمام مایعات از جمله مایع با ویسکوزیته کم استفاده کرد.
این پمپ آب ایده آل برای مایعات رقیق و دبی بالا است. از مزایای این نوع پمپ آب می توان به افزایش فشار از خط ورودی، داشتن منبع فشار پیوسته که سیستم حفاظت در برابرحرارت را ارائه می دهد، مناسب برای گردش آب گرم با حرکت آب در سیستم بسته، دارای کلید اتوماتیک کنترل شده توسط شناور است و نیازی به بالابر مکش نیست. برای عملکرد بهینه، این سیستم در صورتی بهترین کار را دارد که مایع در گردش باشد تا از گرمای بیش از حد ناشی از جریان کم جلوگیری کند.

نمایندگی فروش پمپ آب لوارا

کاربرد پمپ آب لورا

فراتر از آبیاری، کاربردهای دیگری نیز برای پمپ آب لورا وجود دارد. آب باید از اعماق زمین جابجا شود و با رسیدن به سطح آن فیلتر شود. پمپ‌های آب لورا کف کش عمیق این وظیفه را انجام می‌دهند و نیروی محرکه مورد استفاده در آبیاری را نود درجه تغییر می‌دهند تا آب چاه حافظ حیات را مستقیماً به بالا و به محل اتصال لوله‌های توزیع منتقل کنند. نیاز به غلبه بر گرانش باعث افزایش قدرت اسب بخار لازم در این مدل ها خواهد بود.

نمایندگی فروش پمپ آب لوارا

نمایندگی فروش پمپ آب لوارا

در نمایندگی های فروش تجهیزات کشاورزی آریا انواع پمپ آب لورا با ارزان ترین قیمت ها به فروش می رسد. جهت کسب اطلاعات بیشتر هم اکنون با شماره های درج شده در وب سایت ما تماس بگیرید.

 

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

فروش پمپ آب لوارا pm16

فروش پمپ آب لوارا pm16

فروش پمپ آب لوارا pm16 تنها و تنها در نمایندگی های آنلاین فروش تجهیزات کشاورزی …

دیدگاهتان را بنویسید