خانه / پمپ آب کولر / مشخصات پمپ آب کولر دمنده

مشخصات پمپ آب کولر دمنده

شرکت دمنده به عنوان یکی از تولید کنندگان انواع پمپ آب کولر آبی، همواره سعی در تولید محصولات باکیفیت جهت جلب رضایت مشتریان خود بوده است. جهت آشنایی با مشخصات پمپ آب این شرکت، با ما همراه باشید.
با توجه به گرمای روز افزون تابستان و نیاز به استفاده از سیستم های سرمایشی ارزان قیمت، کولرهای آبی را به عنوان یکی از پیشنهادهای روزمره مردم می توان دید.
کولرهای آبی به دلیل میکانیزم خاص خود، از مصرف برق پایین تری نسبت به کولرهای گازی برخودار می باشند. از این رو با توجه به گرانتر شدن هزینه های برق مصرفی، تمایل مردم به استفاده از کولرهای آبی، بیش از پیش افزایش یافته است.
یکی از بخش های مهم کولرهای آبی جهت ایجاد سرمای مناسب، پمپ آب آن می باشد. این بخش که وظیفه به جریان در آوردن آب داخل تشت کولر آبی و انتقال آن به پوشال ها را بر عهده دارد، چنانچه وظیفه خود را به خوبی انجام ندهد، شاهد ایجاد هوای خشک و نسبتا گرم به هنگام کارکرد کولر آبی خواهیم بود.
بنابراین استفاده از یک پمپ آب استاندارد و مقاوم به کارکرد طولانی مدت، می تواند کمک زیادی در بهبود کارکرد کولر آبی شما داشته باشد.
شرکت دمنده به عنوان یکی از تولید کنندگان پمپ آب کولر آبی، همواره سعی داشته است با بهره گیری از تکنولوژی های نوین، در امر تولید پمپ های آب کولر آبی، پیشتاز باشد. از این رو پمپ های تولیدی این شرکت، مورد توجه شرکت های تولید کننده کولرهای آبی بوده است.

مشخصات پمپ آب تولیدی شرکت دمنده

پمپ آب کولر تولیدی شرکت دمنده از نوع تک فاز بوده و جهت کارکرد به برق ۲۲۰ ولت نیاز دارد. قدرت مکش این نوع پمپ در حدود ۱۳ لیتر بر دقیقه بوده که برای مرطوب و خنک نگه داشتن پوشال های کولر آبی بسیار مناسب است. همچنین این پمپ ها به دلیل کارکرد در محیط مرطوب داخل کولر از روکشی بسیار عالی جهت جلوگیری از نفوذ آب به داخل آن برخوردار است. دارا بودن محافظ حرارتی از دیگر مشخصه های این پمپ آب کولر آبی به شمار می آید.

پمپ آب کولر دمنده

چند نکته در مورد پمپ آب کولر آبی

همانطور که در بالا نیز اشاره نمودیم، این نوع پمپ ها به دلیل کارکردن در محیط مرطوب داخل کولر، باید از روکشی مناسب که امکان نفوذ آب به درون آن وجود ندارد، استفاده نمایند.
به دلیل آهکی بودن آب شهری، ممکن است به هنگام کارکرد پمپ آب شاهد گیر کردن پره های آن به دلیل آهک گرفتگی باشیم. به همین خاطر بهتر است هر ساله قبل از راه اندازی پمپ و کولر، قسمت پره های پمپ آب را با وسیله ای مانند پیچ گوشتی از وجود آهک ها تمیز نمایید. در صورت گیر کردن پره های پمپ آب، احتمال گرم شدن و حتی سوختن پمپ وجود دارد.
علارغم دارا بودن روکش مناسب پمپ های آب، بهتر است از عدم ریخت مستقیم آب بر روی پمپ آب اطمینان حاصل نمایید. چراکه ممکن است در طولانی مدت موجب نفوذ آب به داخل آن و احتمال خرابی آن گردد.

پمپ آب کولر دمنده

 

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

خرید عمده پمپ کولر آبی

خرید عمده پمپ کولر آبی

خرید عمده پمپ کولر آبی در مقرون به صرفه ترین قیمت ها را تنها و …

دیدگاهتان را بنویسید