خانه / پمپ آب / لیست قیمت پمپ اب دو اسب پنتاکس مدل CB210/00

لیست قیمت پمپ اب دو اسب پنتاکس مدل CB210/00

لیست قیمت پمپ اب دو اسب پنتاکس مدل CB210/00 را می توانید در وب سایت اینترنتی ما به صورت عمده و خرده از طریق شماره های درج شده در وب سایت به صورت آنلاین خریداری نمایید.

لیست قیمت پمپ اب دو اسب پنتاکس مدل CB210/00

کاربرد پمپ اب دو اسب پنتاکس مدل CB210/00

 پمپ آب دو اسب پنتاکس مدل CB210/00 برای مصارف خانگی، صنایع ساختمانی بوستر پمپ ، بوستر پمپ آب رسانی. بوستر پمپ آتش نشانی در مصارف صنعتی و نیمه صنعتی می توان استفاده کرد. این پمپ جزء پمپ های سانتریفیوژ میباشد که دارای دو پروانه است.
پمپ آب پنتاکس تکفاز بوده و به خاطر سر و صدای بسیار کم هنگام کار گزینه مناسبی برای نصب در زیر پله و پارکینگ و یا محل های نزدیک واحد های مسکونی می باشد. این محصول فوق را میتوان با تابلو فرمان دارای کنترل فاز و مخزن تحت فشار و لوازم اتوماتیک نصب کرد.
پمپ آب دو پروانه پنتاکس مدل CB210/00-IR جهت مصرف در ساختمان های چهار طبقه با تعداد ۸ واحد که هر واحد دارای حداکثر ۷۵ متر نصب می گردد. پمپ آب دو پروانه پنتاکس مدل CB210/00-IR که به پمپ تقویت فشار آب نیز شناخته می شود
برای افزایش فشار آب در ساختمان هایی از یک طبقه تا ساختمان هایی با طبقات بالا هستند. پمپ تحت فشار خانگی دو پروانه پنتاکس سری CB قابل استفاده برای انتقال آب تمیز یا مایعات دیگر شبیه به آب در خواص فیزیکی و شیمیایی و مناسب برای آبرسانی منازل ویلایی یک طبقه و کوچک، سیستم های کوچک آبیاری، تخلیه آب سیستم های تهویه مطبوع کوچک و یا استفاده در سایر تجهیزات می باشد.

لیست قیمت پمپ اب دو اسب پنتاکس

برای دریافت لیست قیمت روز پمپ اب دو اسب پنتاکس می توانید از طریق شماره های درج شده در وب سایت این محصول را به صورت عمده و خرده تهیه نمایید.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

قیمت پمپ آب پنتاکس cm100

قیمت پمپ آب بشقابی تک فاز ۱ اسب پنتاکس cm100

قیمت پمپ آب بشقابی تک فاز ۱ اسب پنتاکس cm100 را همراه با تخفیف ویژه …

دیدگاهتان را بنویسید