خانه / پمپ آب / لیست قیمت پمپ آب نیم اسب

لیست قیمت پمپ آب نیم اسب

لیست قیمت پمپ آب نیم اسب در وب سایت اینترنتی ما می توانید از طریق تیم فروش ما از آن مطلع شوید و آن را با ارزان ترین نرخ بازار از طریق شماره های درج شده در وب سایت خریداری نمایید.

لیست قیمت پمپ آب نیم اسب

کاربرد پمپ آب نیم اسب

امروزه به دلیل خشک شدن سفره های زیر زمینی و کمبود آب و مشکل جدی که هر خانه و افراد برای آب دارند این است که فشار آب بسیار کم است و همه فشار زیاد آب را دوست دارند مخصوصا در این دوره که آپارتمان سازی رواج یافته است. پمپ آب نیم اسب در برند های مختلفی نیز تولید و روانه بازار شده است و بیشترین کاربرد و استفاده را در ، افزایش فشار آب برای مصارف مسکونی، استفاده در باغچه ها، آبیاری، استفاده در مصارف خانگی، استفاده در کارواش، سیستم های آبرسانی و مصارف کوچک صنعتی را دارد.
توان پمپ آب نیم اسب بوده و حداکثر ارتفاع ۴۰ متر را پوشش می دهد که البته برند با برند می تواند این اعداد کمی متفاوت باشد. پمپ نیم اسب یا به عبارتی دیگر ۰٫۵ اسب بخار دارای توانی معادل ۰٫۳۷ کیلووات می باشد و معمولا برای خانه های یک طبقه یک واحدی مناسب می باشد.

انواع پمپ آب نیم اسب

  • پمپ آب پنتاکس PM45
  • پمپ آب ابارا PRA 0.50
  • پمپ آب کالیدا CT60
  • پمپ آب سایر KF0 , KF1
  • پمپ آب داب KPF30/16

لیست قیمت پمپ آب نیم اسب

برای دریافت لیست قیمت روز انواع پمپ آب نیم اسب می توانید از طریق شماره های درج شده در وب سایت به صورت عمده و خرده از این محصول مطلع شوید و آن را با ارزان ترین نرخ بازار به صورت عمده و خرده خریداری نمایید

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

قیمت پمپ آب پنتاکس cm100

قیمت پمپ آب بشقابی تک فاز ۱ اسب پنتاکس cm100

قیمت پمپ آب بشقابی تک فاز ۱ اسب پنتاکس cm100 را همراه با تخفیف ویژه …

دیدگاهتان را بنویسید