خانه / پمپ آب / بنزینی / لیست قیمت پمپ آب بنزینی روبین

لیست قیمت پمپ آب بنزینی روبین

لیست قیمت پمپ آب بنزینی روبین را به روز می توانید در وب سایت اینترنتی ما از آن مطلع شوید و آن را با ارزان ترین نرخ بازار از طریق شماره های درج شده در وب سایت به صورت عمده و خرده خریداری نمایید.

لیست قیمت پمپ آب بنزینی روبین

کاربرد پمپ آب بنزینی روبین

موتور پمپ روبین دستگاهی برای پمپاژ آب می باشد که از دو قسمت موتور و پمپ تشکیل شده است. موتور پمپ ها به چهار دسته برقی، بنزینی، دیزلی و نفت بنزینی تقسیم می شوند. آلیاژ تشکیل دهنده موتور پمپ روبین از جنس آلومینیوم است. موتور پمپ های خانگی که معمولآ برقی و کوچک هستند آب را به طبقات بالاتر پمپاژ می کنند و در موتورخانه هر ساختمان قرار دارند. موتور پمپ های کشاورزی که بیشتر با سیستم بنزینی، نفتی یا دیزلی کار می کنند به شکل پرتابل یا قابل حمل هستند و در محیط های  کشاورزی و در ارتفاع شش متری از مخزن آب قرار دارند تا آب را به سطح زمین کشاورزی پمپاز کنند. حدود کارکرد پمپ های کشاورزی ۲ تا ۳ ساعت است. پمپ آب بنزینی روبین که به آن موتور پمپ روبین گفته می شود.  بدان معنا که هم پمپ و هم موتور آن روبین اصلی ساخت کمپانی روبین (Robin) ژاپن می باشد، بدنه موتور پمپ های روبین از آلومینیوم ساخته شده اند تا با کاهش وزن بتوان از آنها بصورت پرتابل استفاده کرد که این قابل حمل بودن یکی از اصلی ترین مزیت های موتور پمپ بنزینی روبین به شمار می آید.

مزایایی پمپ آب بنزینی روبین

  • پمپاژ آب از چاه ها
  • تغذیه آب در مخازن آب
  • تغذیه و یا تخلیه آب در مزارع ماهی / حوضچه ها و یا فاضلاب ها
  • کشت باغی و کشاورزی
  • عملیات عمرانی و ساخت و ساز
  • پرتابل بودن
  • هزینه تعمیر و نگهداری کم
  • ساخت ژاپن با کیفیت بالا

لیست قیمت پمپ آب بنزینی روبین

برای دریافت لیست قیمت روز پمپ آب بنزینی روبین می توانید از طریق درگاه های اینترنتی ما از آن مطلع شوید و آن را با ارزان ترین نرخ بازار به صورت عمده و خرده خریداری نمایید.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

قیمت پمپ آب پنتاکس cm100

قیمت پمپ آب بشقابی تک فاز ۱ اسب پنتاکس cm100

قیمت پمپ آب بشقابی تک فاز ۱ اسب پنتاکس cm100 را همراه با تخفیف ویژه …

دیدگاهتان را بنویسید