خانه / مخزن پمپ آب / لیست قیمت مخزن تحت فشار پمپ آب

لیست قیمت مخزن تحت فشار پمپ آب

لیست قیمت مخزن تحت فشار پمپ آب را با نرخ های بسیار پایین تنها و تنها از طریق فروشگاه آنلاین تجهیزات کشاورزی آریا دربافت کنید. این محصچلات استفاده های زیادی دارند که نیازهای کاربران خود را به بهترین شیوه ممکن تأمین می کنند.
همچنین دارای عملکرد باکیفیت و ایده آل هستند که فروش بالایی به خود کسب کرده اند. جهت آشنایی بیشتر با این مخزن تحت فشار پمپ آب همراه ما باشید:

لیست قیمت مخزن تحت فشار پمپ آب

معرفی مخزن تحت فشار پمپ آب

مخزن تحت فشار پمپ آب یکی از محصولات کاربردی است که محل نصب آن ها بر روی پمپ آب یا کنار پمپ آب می باشد. وظیفه اصلی این دستگاه ها افزایش فشار بیشتر میزان آب در حین روشن کردن پمپ آب می باشد.
این مخازن تحت فشار پمپ آب کمک بسزایی به عملکرد ساکت پمپ و همچنین صرفه جویی در مصرف آب پمپ ها می کند.
بنابراین خیلی از اختلال ها و مشکلات پمپ های آب به مخازن تحت فشار آنان ربط داده می شود. این مشکلات در پمپ های خانگی می تواند فشار کم آب، مرتب کار کردن، نشتی یا اختلال سرو صدا و غیره در مخزن تحت فشار پمپ آب باشد.

لیست قیمت مخزن تحت فشار پمپ آب

انواع مخزن تحت فشار پمپ آب

مخزن تحت فشار پمپ آب دارای انواع مختلف است که در وهله اول با توجه به منطقه مسکونی یا آپارتمان در انواع مدل های کوچک، متوسط و بزرگ استفاده می شود.
سایز این مخزن های تحت فشار پمپ آب با توجه به لیار محاسبه می شود. همچنین در انواع سایز های ۱۰، ۲۰، ۳۰ تا اندازه های خیلی بالا ۲۰۰ و حتی در مصارف صنایع استفاده می شود.
به عنوان نمونه برای ساختمان های ۳ یا ۴ طبقه این مخازن تحت فشار پمپ های آب قابل مناسب استفاده در ابعاد ۴۰ یا ۶۰ لیتری می باشد. گفتنی است میزان ایجاد فشار این نوع دستگاه ها، به وسیله تیوپ و یا دیافراگم می باشد.

لیست قیمت مخزن تحت فشار پمپ آب

عملکرد مخزن تحت فشار پمپ آب

مخزن تحت فشار پمپ آب، فشار میزان آب مورد نیاز را توسط حجم هوای پشت آن را زیاد می کند. این میزان فشار مورد نیاز تا زمان باز شدن شیر آب ساختمان ادامه دارد.

این ادامه تخت فشار قرار دادن آب با بیرون آمدن فشار مود نیاز تا زمان به کار گیری عملکرد پمپ و روشن شدن پمپ می باشد.

لیست قیمت مخزن تحت فشار پمپ آب

معرفی مخازن دیافراگمی

پرده ای از جنس لاستیک در مخزن تحت فشار پمپ آب دیافراگمی میان آب و هوا در داخل مخزن قرار گرفته که این مخزن را به دو دسته قسمت آب و محتوی خشک دسته بندی می کند.

در لایه خشک این محصول شیری تعبیه شده است که وظیفه اصلی آن ارسال هوای پرفشار به تانک می باشد.
در رویه آب هم قسمت خروجی قرار دارد تا به پمپ مربوطه متصل می شود. ماندگاری و مرغوبیت قطعات تشکیل دهنده این مدل مخازن دیافراگمی بسیار بالا تر از مهازن تیوپی می باشند.
معرفی مخازن تیوپی
مخازن تیوپی یکی دیگر از مدل های باکیفیت مخزن تحت فشار پمپ آب کی باشد.
این مخازن نیز به مهازن بالونی هم نیز مشهور هستند که همانطور از نامش پیداست، تیوپ درون مخزن موجب افزایش فشار آب مورد نیاز در پمپ ها می شود.

لیست قیمت مخزن تحت فشار پمپ آب

لیست قیمت مخزن تحت فشار پمپ آب در نرخ های پایین را تنها از طریق نمایندگی های فروش تجهیزات کشاورزی آریا دریافت کنید. جهت اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان بخش فروش ما از طریق شماره های درج شده تماس حاصل فرمایید.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

قیمت مخزن 60 لیتری پمپ آب تحت فشار

قیمت مخزن ۶۰ لیتری پمپ آب تحت فشار

قیمت مخزن ۶۰ لیتری پمپ آب تحت فشار که در دو رنگ آبی و قرمز …

دیدگاهتان را بنویسید