خانه / پمپ آب صنعتی / قیمت پمپ های آب صنعتی در بازار

قیمت پمپ های آب صنعتی در بازار

قیمت پمپ های آب صنعتی در بازار‌ دارای نرخ بالا است اما در شب فروشگاه تجهیزات کشاورزی آریا داذای تخفیف استثنایی می باشد. این محصولات دارای کیفیت و قدرت عالی می باشند که برای مصارف مسکونی، صنعتی، عمومی و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت پمپ های آب صنعتی در بازار

معرفی پمپ های آب صنعتی

پمپ های آب صنعتی دارای انواع و اقسام مختلف می باشد‌ که همه آن ها تأمین و مکش آب مورد نیاز در مصارف مختلف را به ارمغان می آورند. این محصولات دارای دو‌‌ دسته پمپ سانتریفیوژ و پمپ جابه جایی مثبت می باشد.
همه ی این پمپ ها هم دارای زیر مجموعه هایی هستند و درنهایت همگی عمل آب رسانی در مناطق مسکونی، صنایع آب و غذا یا کارخانه ها، کشاورزی و غیره را تضمین می کنند.

نحوه عملکرد پمپ صنعتی سانتریفیوژ

سانتریفیوژ در لغت به معنای نیروی گریز از مرکز است. در این نوع پمپ ها که از یک پروانه پره دار واقع در یک پوشش تشکیل شده است، مایع از ورودی به وسط پروانه منتقل می شود. درنتیجه فشار با چرخاندن مایع با پروانه بدست می آید. مسیر مایع در پمپ سانتریفیوژ مایع بین پره های پروانه وارد می شود.
سیال عبوری بین پره ها با حرکات چرخشی پروانه سرعت مماسی زیادی پیدا می کند. بین تیغه های پروانه و کانالهای محدود شده توسط پروفیل جلو و عقب پروانه، سیال توسط نیروهای گریز از مرکز که در حین حرکت چرخشی ایجاد می شود و به سمت سمت خروجی پروانه رانده می شود. حرکتی که از این طریق ایجاد می شود جریان مداوم مایع و مکش پمپ در اطراف آن را تضمین می کند.  در نهایت این نیروها جهت تخلیه آب استفاده می شود.

قیمت پمپ های آب صنعتی

در فروشگاه ما انواع و اقسام پمپ های آب صنعتی با نازلترین قیمت ها به فروش می رسد جهت اطلاعات بیشتر با شماره های درج شده ارتباط برقرار کنید.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

فروش پمپ آب صنعتی با قیمت مناسب

فروش پمپ آب صنعتی با قیمت مناسب

فروش پمپ آب صنعتی با قیمت مناسب را تنها و تنها از طریق نمایندگی های …

دیدگاهتان را بنویسید