خانه / پمپ آب / قیمت پمپ اب یک اینچ بنزینی روبین

قیمت پمپ اب یک اینچ بنزینی روبین

قیمت پمپ اب یک اینچ بنزینی با بالاترین کیفیت در اینچ های متفاوت در تجهیزات کشاورزی آریا موجود میباشد. این محصول یک دستگاه کاربردی است که در موارد متعددی از جمله مزارع کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت پمپ اب یک اینچ بنزینی روبین

کاربرد پمپ اب یک اینچ بنزینی روبین

پمپ روبین بنزینی از نظر دریچه خروجی به چند اینچ متفاوت مانند: دریچه های ۱٫۴ اینچ، ۲ اینچ و ۳ تولید و روانه بازار می گردد. موتورپمپ ۱ اینچ بنزینی روبین مدل PTG110با موتور  Robin Subaru  توانسته است نیازهای مراکز تولیدی، باغدارها، جنگلداری، مزارع کشاورزی و سیفی جات، گلخانه ها، مرغداری ها و دامداری ها و در برخی صنایع را پاسخگو می باشد. موتورپمپ های آب غالبا از جنس آلومینویم بوده تا با کاهش وزن این محصول باعث سهولت در حمل آن شود. پمپ روبین بنزینی از نظر دریچه خروجی به چند اینچ متفاوت مانند: دریچه های ۱٫۴ اینچ، ۲ اینچ و ۳ تولید و روانه بازار می گردد. تفاوت قدرت مکش آب و پرتاب آن به بیرون است، در صورتی که پمپ آب روی سطح شیب دار مورد استفاده قرار گیرد، تفاوت هایی در قدرت مکش و پرتاب آن با اعداد اعلام شده به وجود می آید که بر اساس میزان و جهت شیب تغییر می کند.

قیمت پمپ اب یک اینچ بنزینی روبین

مشخصات فنی پمپ آب بنزینی

  • قطر ورودی / خروجی : یک اینچ (Inch) / 25 میلی متر ( mm )
  • حداکثر آبدهی( دبی ) : ۱۳۰ لیتر در دقیقه ( L/Min )
  • حداکثر ارتفاع (Head) : 35 متر (M)
  • عمق مکش (Suction) : در بهترین شرایط ۸ متر
  • مخزن ها : ظرفیت باک سوخت : ۰٫۶ لیتر – میزان مصرف سوخت ۰٫۵ لیتر در ساعت -نسبت ۲۵:۱

ویژگی های یک پمپ آب مناسب

  1. به دلیل بهره مندی از فناوری های جدید و در نظر گرفتن احتمال ورود آب گل آلود به درون موتور پمپ آب، این محصول را به گونه ای طراحی می کنند که سازگاری قابل قبولی با میزان غلظت آب و وجود گل و لای داشته باشد.
  2. فناوری پمپ های آب جدید به گونه ایست که مصرف سوخت کمتری نسبت به مدل های قدیمی دارند و از نظر قابلیت حمل نیز شرایط بسیار بهتری دارند. وجود شاسی کناری قدرتمند، علاوه بر جلوگیری از بروز آسیب به پمپ آب، حمل و نقل آن را آسان می سازد.
  3. قابلیت حمل و نقل برای آن دسته از کشاورزان کاربرد دارد که روی زمین های زراعی در نقاط مختلف کار می کنند. به این ترتیب با زمان بندی آب رسانی، پمپ آب بنزینی روبین را سر ساعت مشخص از یک زمین کشاورزی به زمین دیگر انتقال می دهند.
جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

قیمت پمپ آب پنتاکس cm100

قیمت پمپ آب بشقابی تک فاز ۱ اسب پنتاکس cm100

قیمت پمپ آب بشقابی تک فاز ۱ اسب پنتاکس cm100 را همراه با تخفیف ویژه …

دیدگاهتان را بنویسید