خانه / پمپ آب / قیمت پمپ آب ۳ اسب دو پروانه پنتاکس

قیمت پمپ آب ۳ اسب دو پروانه پنتاکس

قیمت پمپ آب ۳ اسب دو پروانه پنتاکس را می توانید با بهترین کیفیت و ارزان ترین نرخ بازار از طریق شماره های درح شده در وب سایت به صورت عمده و خرده از طریق مدیران فروش تهیه نمایید.

قیمت پمپ آب 3 اسب دو پروانه پنتاکس

کاربرد پمپ آب ۳ اسب دو پروانه پنتاکس

پمپ آب ۳ اسب دو پروانه پنتاکس با بهترین کیفیت توسط شرکت ایتالیایی پنتاکس تهیه شده است که شما این محصول را تهیه نمایید. کاربرد پمپ آب برنجی با بهترین چدن تهیه شده که شما می توانید. پمپ آب دو پروانه برنجی پنتاکس را بهترین کیفیت می توانید تهیه نمایید این محصول برای افزایش فشار آب در سیستم های آپارتمان نشین ها، کشاورزان و باغداران، صنعتی بیشترین کاربرد را دارد که شما می توانید این محصول را تهیه نمایید.
پمپ آب یکی از محصولات پر کاربرد برای انتقال سیالات می باشد که شما می توانید با توجه به تعداد طبقات آن را انتخاب نمایید که برای چه کاری باید آن را انجام نمایید.
پمپ آب یا واتر پمپ دستگاهی است که با ایجاد و افزایش فشار در مایعات و یا سیالات مختلف باعث بالا رفتن و یا پایین رفتن سیال می شود. این وسیله انرژی لازم برای ایجاد فشار در سیال را از یک الکتروموتور دریافت می کند.
به طور کلی پمپ های آب یا سیستم های آبگیری تجهیزات کنترل آب هستند که با استفاده از پمپاژ، انواع مختلف آب را از سایت های ساختمانی، بستر رودخانه ها، چاه های معدن، شبکه های زیرزمینی مترو، تونل ها و حتی ساختمانهای مسکونی پمپاژ یا تخلیه می کنند. برای بسیاری از سایت ها این سیستم ها در فصل بارندگی، دوره های باران شدید یا در مناطق طغیان کننده بسیار مهم هستند، زیرا آب های زیر زمینی و باران می توانند فقط در عرض چند ساعت، در کل سایت طغیان کنند و باعث فرسایش سطحی، آسیب ساختاری و خرابی شوند.

مشخصات فنی پمپ آب ۳ اسب دو پروانه پنتاکس

توان ۳ اسب_۲٫۲kw
گروه پمپ آب خانگی
برق تک فاز_۲۲۰ ولت
بازه آبدهی پمپ ۱ تا ۱۰ متر مکعب در ساعت
سایز دهانه خروجی ۱ اینچ_۲۵mm
حداکثر ارتفاع یا هد ۶۴ متر
جنس بدنه چدن
جنس پروانه برنج
نوع دوپروانه
سایز دهانه ورودی ۱٫۱/۴ اینچ_۳۲mm
نوع اتصال رزوه
حداکثر آبدهی ۹
شدت جریان ۱۱
دماي مجاز سیال ۹۰+
وزن (kg) ۳۰
ابعاد (میلیمتر) ۳۸۵*۲۱۰*۲۶۵
توان (وات) ۲۲۰۰
جهت خروجی از بالا

قیمت پمپ آب ۳ اسب دو پروانه پنتاکس

برای دریافت قیمت روز پمپ آب ۳ اسب دو پروانه پنتاکس می توانید از طریق شماره های درج شده در وب سایت از این محصول رمطلع شوید و آن را با ارزان ترین نرخ بازار خریداری نمایید.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

قیمت پمپ آب پنتاکس cm100

قیمت پمپ آب بشقابی تک فاز ۱ اسب پنتاکس cm100

قیمت پمپ آب بشقابی تک فاز ۱ اسب پنتاکس cm100 را همراه با تخفیف ویژه …

دیدگاهتان را بنویسید