خانه / پمپ آب / قیمت پمپ آب یک اسب ایتالیایی پنتاکس

قیمت پمپ آب یک اسب ایتالیایی پنتاکس

قیمت پمپ آب یک اسب ایتالیایی پنتاکس با بهترین کیفیت به صورت عمده و خرده در تجهیزات کشاورزی آریا به فروش میرسد. پمپ آب دستگاهی است که نیروی الکتریسیته را تبدیل به نیروی مکانیکی کرده و بیشترین کاربرد را برای افزایش و تقویت فشار آب ساختمانهای مسکونی، شرکت ها و دیگر ساختمانهایی که نیاز به آب با فشار مناسب و قوی دارند نصب و استفاده میشوند.

قیمت پمپ آب یک اسب ایتالیایی پنتاکس

پمپ آب یک اسب چه کاربردی دارد؟

پمپ یک اسب یک  نوع پمپ‌ آب خانگی است که مانند دیگر انواع این نوع دسته، بیشتر در ساختمان‌ها و صنعت‌های وابسته مورد استفاده قرار می‌گیرد که معروف ترین آن پمپ یک اسب پنتاکس می باشد. تمامی شرکت‌های مطرح تولید کننده، انواع پمپ‌ها با ویژگی‌های مختلف را تولید می‌کنند و این بیشتر جنس مواد به کار گرفته شده در آن‌ها است که باعث تفاوت هر کدام می‌شود. پمپ آب یک اسب بشقابی برای ساختمانهایی با تعداد طبقات ۳طبقه و و شش واحدی با حداکثر متراژ ۷۵متر قابل نصب و استفاده می شود.

نمایندگی پمپ آب پنتاکس در اصفهان

دلیل استفاده پمپ آب چیست؟

امروزه به دلیل افزایش جمعیت در شهر ها و کلان شهرها که باعث افزایش ساخت و ساز شده در تمام ساختمانهای مسکونی و غیر مسکونی ( اداری و تجاری ) و افزایش جمعیت که دلیل اصلی کسر فشار آب میباشد نیاز به راه حلی مناسب میباشد که بتوان این مشکل که معضل بزرگی در این حیطه آب ساختمانها میباشد یافت و تنها و بهترین داه حل استفاده از پمپ آب میباشد.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

قیمت پمپ آب خانگی ایتالیایی پنتاکس

قیمت بهترین پمپ آب خانگی ایتالیایی پنتاکس

قیمت پمپ آب خانگی ایتالیایی پنتاکس با بهترین جنس و کیفیت قابل ارائه است. پمپ …

دیدگاهتان را بنویسید