خانه / پمپ آب دو پروانه / قیمت پمپ آب پنتاکس دو پروانه ایتالیایی

قیمت پمپ آب پنتاکس دو پروانه ایتالیایی

جدیدترین قیمت پمپ آب پنتاکس دو پروانه ایتالیایی اصل که جهت ایجاد فشار آب در سیستم های خانگی و صنعت استفاده می شود، به صورت عمده و خرده به سراسر کشور ارسال خواهد شد.

قیمت پمپ آب پنتاکس دو پروانه

قیمت پمپ آب پنتاکس دو پروانه

برای اطلاع از مشخصات و جدیدترین لیست قیمت ها با کارشناسان بخش فروش تماس فرمائید و همچنین برای مشاهده سایر محصولات در کانال تلگرامی ما عضو شوید.

کاربرد پمپ آب پنتاکس دو پروانه

امروزه با گسترش زندگی آپارتمان نشینی و کم آبی در بعضی مناطق بیشتر مردم با مشکل کمبود فشار آب مواجه هستند، که شرکت ها بسیاری اقدام به ساخت پمپ های آب برای رفع مشکل فشار آب کردند. که در میان آنها استفاده از پمپ آب پنتاکس ساخت کشور ایتالیا بیشتر به چشم می خورد.

در مطالب قبلی در مورد انواع پمپ های پنتاکس و کاربرد آنها توضیح داده ایم، در اینجا می خواهیم به توضیح در مورد پمپ آب پنتاکس دو پروانه بپردازیم:

پمپ آب پنتاکس دو پروانه از سری CB می باشند که برای مصاف خانگی و صنعتی کاربرد دارند. دو پروانه  بودن پمپ ها باعث افزایش هد و پمپاژ آب با فشار خوب می باشد.

 

مشخصات پمپ آب پنتاکس دو پروانه

بدنه پمپ آب دو پروانه پنتاکس از جنس چدن درجه ۱ و و جنس پروانه آن برنجی (نوریل) می باشد، کلیه پمپ های آب دو پروانه پنتاکس زمینی می باشند. حداکثر فشار کاری در این پمپ برای CB100 فشار ۶ بار و برای CB160 الی CB1500 تا ۱۱ بار است.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

پمپ آب دو پروانه

مرکز پخش پمپ اب دو پروانه

مرکز پخش پمپ اب دو پروانه محصولات خود را به بهترین نحو ممکن به بازار …

دیدگاهتان را بنویسید