خانه / پمپ آب پنتاکس / قیمت پمپ آب قوی پنتاکس

قیمت پمپ آب قوی پنتاکس

قیمت پمپ آب قوی پنتاکس را در پایین ترین نرخ ممکن از طریق نمایندگی های فروش تجهیزات کشاورزی آریا دریافت کنید.

این پمپ ها با توجه به اینکه دارای انواع مختلفی هستند هرکدام دارای کاربردهای مخصوص به خود و درعین حال باکیفیت هستند. همچنین دارای قدرت عالی در افزایش یا مکش آب و مایعات هستند.

قیمت پمپ آب قوی پنتاکس

پمپ آب قوی پنتاکس

کمپانی پنتاکس یکی از تولید کنندگان برتر تجهیزات پمپاژ در ایتالیا است.  پنتاکس مجموعه عظیمی از واحدهای اصلی پمپاژ را که در ایتالیا جمع شده اند ، ارائه می دهد.
عنصر کار اصلی این پمپ ها صرفه جویی در مصرف برق و آب است و از کم صداترین ها می باشد. طیف گسترده ای از پمپ آب قوی پنتاکس برای سیستم های آبرسانی شهری و روستایی، فاضلاب، گرمایش، آتش نشانی و آبیاری کشاورزی و غیره مورد استفاده قرار می گیرد‌.
از پمپ های پنتاکس ایتالیایی خانگی در مناطق مسکونی و آپارتمانی و حتی خانه باغ ها و غیره رای تأمین آب و افزایش فشار در سیستم های لوله کشی آبرسانی استفاده می شود.
به عبارتی دیگر آنها برای پمپاژ آب تمیز از مخازن ذخیره سازی استفاده می شوند یا برای افزایش فشار به سادگی در سیستم آبرسانی نصب می شوند.

پمپ های سطحی همچنین می توانند آب را از چاه های کم عمق و چاه هایی با عمق تا ۸ متر پمپاژ کنند. برخلاف پمپ های سطح زیر آب یا شناور، آنها خارج از منبع آب نصب می شوند.

قابل ذکر پمپ آب پنتاکس دارای طیف وسیعی از پمپ های سطح در دو طرح افقی و عمودی هستند.

پمپ زهکشی پنتاکس

پمپ های زهکشی برای پمپاژ مایعات تمیز و کثیف با محتوای کم مواد جامد معلق طراحی شده اند.  این پمپ های فاضلاب زیر آب برای پمپاژ مایعات و پساب های بسیار آلوده طراحی شده اند. همچنین برای راحتی و قابلیت اطمینان عملکرد، این واحدها معمولاً مجهز به سوئیچ شناور هستند که بسته به سطح فاضلاب مخزنی که پمپ پایین می آید ، به طور خودکار دستگاه را روشن و خاموش می کند.

از پمپ های زهکشی می توان برای آبیاری و آبرسانی در چشمه های تزئینی و آبشارهای مصنوعی هم استفاده کرد.

پمپ آب پنتاکس شناور

پمپ آب پنتاکس شناور برای پمپاژ آب تمیز از چاه ها ، ارتفاع، مخازن و غیره طراحی شده است. محدوده پمپ های پنتاکس شامل پمپ هایی با قطر ۳-۱۴ اینچ است.

قیمت پمپ آب قوی پنتاکس

الکترو پمپ های تقویت کننده پنتاکس

الکترو پمپ های تقویت کننده پنتاکس برای حفظ فشار در سیستم ها طراحی شده اند. آنها به طور گسترده ای در ساخت و سازهای عمرانی و تجاری و در صنایع و در بخش خدمات استفاده می شوند.
این محصولات پمپاژ هم برای تأمین آب و هم در سیستم های اطفا حریق مانند آتش نشانی جهت فراهم کردن و افزایش آب آب نصب می شوند.

مزایای پمپ آب پنتاکس ایتالیایی

مدت هاست که بسیاری از شرکت های مطرح به کیفیت بالای تجهیزات پنتاکس اعتماد کرده اند. پمپ های پنتاکس در انواع آزمایش ها، تأثیرات محیطی و شیمی را به طور مکرر تحمل کرده اند. همچنین در حالی که استانداردهای بالایی در عملکرد داشته اند.
پنتاکس به عنوان تولید کننده اصلی تجهیزات پمپاژ و سیستم های اتوماسیون، دائماً تغییرات مورد نیاز مصرف کننده را رصد می کند و همیشه با در نظر گرفتن وظایف خاص تولیدی، یک راه حل فنی ارائه می دهد.
پنتاکس با داشتن یکی از وسیع ترین دامنه تجهیزات پمپاژ که می تواند تعادل بین مصرف ، عملکرد و قابلیت انعطاف پذیری را بهینه کند، راه حل بهینه برای کاربردهای خانگی و صنعتی است. این پمپ ها از جنس بدنه مستحکم و پروانه های ضد زنگ تشکیل شده است که دارای ضمانت و طول عمر بالا و ماندگار است.

انواع پمپ های آب‌ قوی پنتاکس

  • پمپ خانگی پنتاکس
  • پمپ بشقابی پنتاکس
  • پمپ زهکشی پنتاکس
  • پمپ یک اسب بخار پنتاکس
  • پمپ شناور پنتاکس
  • پمپ کف کش پنتاکس
  • پمپ لجن کش پنتاکس

قیمت پمپ آب قوی

فروشگاه همیشه آنلاین ما انواع پمپ آب قوی در برند های معروف را از هرمدلی با ارزان ترین قیمت ها به صورت عمده و تکی به فروش می رساند.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

قیمت پمپ آب پنتاکس cm100

قیمت پمپ آب بشقابی تک فاز ۱ اسب پنتاکس cm100

قیمت پمپ آب بشقابی تک فاز ۱ اسب پنتاکس cm100 را همراه با تخفیف ویژه …

دیدگاهتان را بنویسید