خانه / پمپ آب پنتاکس / قیمت پمپ آب خانگی ۲ اسب پنتاکس

قیمت پمپ آب خانگی ۲ اسب پنتاکس

قیمت پمپ آب خانگی ۲ اسب پنتاکس ایتالیایی اصل بسیار مناسب تر از سایر نمونه های چینی در بازار است. پمپ آب پنتاکس برای مصارف خانگی و انتقال افزایش فشار آب کاربرد زیادی داشته و در انواع نیم اسب، ۱ اسب و ۲ اسب در بازار موجود است.

قیمت پمپ آب خانگی 2 اسب پنتاکس

پمپ آب خانگی ۲ اسب پنتاکس چیست و چه کاربردی دارد؟

پمپ های سری CB پمپ های سانترفیوژ(گریز از مرکز) با پروانه های پشت به پشت هستند که برای پمپ کردن آب تمیز و مایعات غیر خطرناک مناسب است و به پمپ آب دو پروانه معروف هستند.یکی از پرکاربرد ترین پمپ های پنتاکس سری CB بوده که با الکترو موتورهای ۱ الی ۱۵ اسب بخار و برق مصرفی تک فاز و سه فاز ارائه می شود.

پمپ های تحت فشار خانگی پنتاکس سری CB پمپ دو پروانه به دلیل تامین فشار مناسب برای ساختمان های دارای طبقات زیاد توانایی آبدهی بالایی دارد که به همین دلیل جز پر مصرف ترین سری پمپ خانگی محسوب می شود. پروانه های پمپ دو پروانه معمولا از جنس برنج و یا استیل و یا باکالیت تولید می شود، که بر اساس شوری و یا غلظت نوع سیال مورد استفاده قرار می گیرد.

جهت کارکرد صحیح پمپ از آن بایستی جهت پمپاژ آب تمیز، مایعات غیر خورنده و بدون ذرات ریز جامد استفاده نمود. پمپ تحت فشار خانگی دو پروانه پنتاکس سری CB قابل استفاده برای انتقال آب تمیز یا مایعات دیگر شبیه به آب در خواص فیزیکی و شیمیایی و مناسب برای آبرسانی منازل ویلایی یک طبقه و کوچک، سیستم های کوچک آبیاری، تخلیه آب سیستم های تهویه مطبوع کوچک و یا استفاه در سایر تجهیزات می باشد.

پمپ آب خانگی 2 اسب پنتاکس چیست

کاربرد پمپ آب خانگی ۲ اسب پنتاکس

  • تامین آب آپارتمان و مجتمع هاپمپ دو اسب دو پروانه پنتاکس
  • تامین آب از چاه و مخازن آب
  • افزایش فشار آب
  • سیستم آتشنشانی و اطفای حریق
  • استفاده در مصارف صنعتی و معدنی کوچک

پمپ آب خانگی 2 اسب پنتاکس چیست

 

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

قیمت پمپ آب پنتاکس cm100

قیمت پمپ آب بشقابی تک فاز ۱ اسب پنتاکس cm100

قیمت پمپ آب بشقابی تک فاز ۱ اسب پنتاکس cm100 را همراه با تخفیف ویژه …

دیدگاهتان را بنویسید