خانه / پمپ آب / بنزینی / قیمت پمپ آب بنزینی کوچک روبین

قیمت پمپ آب بنزینی کوچک روبین

قیمت پمپ آب بنزینی کوچک روبین با بهترین کیفیت به صورت عمده و خرده در وب سایت پمپ واتر نسبت به سایر فروشگاه های موجود در سراسر کشور پایین تر میباشد. پمپ آب بنزینی کوچک برای پر کردن مخزن آب در ارتفاع و آب دهی درختان کاربرد زیادی دارد.

قیمت پمپ آب بنزینی کوچک روبین

 

پمپ آب بنزینی کوچک روبین

پمپ های آب قدیمی به دلیل ابعاد بزرگ زمین های کشاورزی، حجم و قدرت بالاتری داشتند و در نتیجه میزان سوخت مورد نیاز آنها نیز بیشتر بود. امروزه زمین های کشاورزی به متراژ های کوچک تر و با قابلیت کشت محصولات متنوع، تفکیک شده اند. در بسیاری از زمین های کشاورزی، دسترسی به برق وجود ندارد و از این رو بهره گیری از موتور پمپ های برقی مقدور نیست. در نتیجه پمپ های آب نفت و بنزینی، دیزلی و بنزینی گزینه های مناسبی برای شرایط عدم دسترسی به برق در مزارع کشاورزی هستند که هر کدام بر اساس قدرت موتور، سوخت، قدرت مکش و پرتاب آب با یکدیگر تفاوت دارند.

ویژگی های پمپ آب بنزینی کوچک روبین

  1. دلیل بهره مندی از فناوری های جدید و در نظر گرفتن احتمال ورود آب گل آلود به درون موتور پمپ آب، این محصول را به گونه ای طراحی می کنند که سازگاری قابل قبولی با میزان غلظت آب و وجود گل و لای داشته باشد.
  2. فناوری پمپ های آب جدید به گونه ایست که مصرف سوخت کمتری نسبت به مدل های قدیمی دارند و از نظر قابلیت حمل نیز شرایط بسیار بهتری دارند. وجود شاسی کناری قدرتمند، علاوه بر جلوگیری از بروز آسیب به پمپ آب، حمل و نقل آن را آسان می سازد.
  3. قابلیت حمل و نقل برای آن دسته از کشاورزان کاربرد دارد که روی زمین های زراعی در نقاط مختلف کار می کنند. به این ترتیب با زمان بندی آب رسانی، پمپ آب بنزینی روبین را سر ساعت مشخص از یک زمین کشاورزی به زمین دیگر انتقال می دهند.

قیمت پمپ آب بنزینی کوچک

پمپ آب بنزینی کوچک با بالاترین کیفیت و پایین ترین قیمت نسبت به سایر فروشگاه های سراسر کشور به صورت اینترنتی و حضوری در وب سایت پمپ واتر در اختیار شما عزیزان قرار دارد. برای خرید و سفارش پمپ آب روبین با شماره ای ثبت شده در سایت تماس بگیرید.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

قیمت پمپ آب پنتاکس cm100

قیمت پمپ آب بشقابی تک فاز ۱ اسب پنتاکس cm100

قیمت پمپ آب بشقابی تک فاز ۱ اسب پنتاکس cm100 را همراه با تخفیف ویژه …

دیدگاهتان را بنویسید