خانه / پمپ آب پنتاکس / قیمت فروش پمپ آب خانگی پنتاکس

قیمت فروش پمپ آب خانگی پنتاکس

برای قیمت فروش پمپ آب خانگی پنتاکس با بهترین کیفیت به صورت عمده و خرده برای همکار، صاحبان کسب و کار در وب سایت پمپ واتر از طریق شماره های درج شده میتوانید تهیه و خریداری نمایید.

قیمت فروش پمپ آب خانگی پنتاکس

پمپ آب خانگی پنتاکس

پمپ آب خانگی پنتاکس برای تامین فشار آب ساختمان ها مورد استفاده قرار میگیرد. پمپ آب پنتاکس شامل پمپ آب بشقابی، تک پروانه صنعتی، جتی، دو پروانه، طبقاتی افقی، طبقاتی عمودی و پمپ های کوچک محیطی پنتاکس می باشد که در زیر به انواع آن اشاره میکنیم:

قیمت پمپ آب نیم اسب بی صدا برای آپارتمان بدون واسطه

انواع پمپ آب پنتاکس

  1. پمپ پنتاکس خانگی سری CAM (جتی) کاربرد وسیعی در تخلیه مخازن، استخر ها، جابه جایی آب، مصارف خانگی، پمپاژ آب و … دارند و بدنه این سری از پمپها از جنس چدن و پروانه از جنس نوریل یا برنج می باشد. توضیحات بیشتر در مورد پمپ آب جتی در ادامه همین صفحه و ردیفهای ۱۲-۱۳-۱۴ ارائه گردیده است.
  2. پمپ پنتاکس خانگی سری CM (بشقابی) کاربرد وسیعی جهت مصارف ساختمانی ، خانگی، بوستر پمپ های آبرسانی و آتش نشانی دارند و بدنه این سری از پمپها از جنس چدن و پروانه از جنس نوریل یا برنج می باشد.
  3. پمپ پنتاکس استاندارد صنعتی سری CM دارای کاربردهای مختلفی ازجمله مصارف خانگی،صنعتی، سیستم های تهویه مطبوع ، آتش نشانی، بوستر پمپ ها و … دارند و بدنه آن ها از جنس چدن و پروانه از جنس چدن و یا برنز میباشد.

مزایایی پمپ آب خانگی پنتاکس

  • انواع پمپ آب خانگی پنتاکس (PENTAX) ساخت کشور ایتالیا هستند و بدلیل برخورداری از جدیدترین تکنولوژی طراحی هیدرولیکی علاوه بر دارا بودن راندمان و بازده بالاتر از مدل های مشابه است.
  • دارای دوام و طول عمر بالاتر
  • ابعاد کوچکتر
  • کاهش تلفات گرمایی ونتیجتا” مصرف برق پایین تر
  • موتور کوچکتر
  • سیل مکانیکی فابریک و دارای کارکرد آرام و بدون صدا می باشند.

برآورد پمپ تامین آب سرد مصرفی ساختمان ها

قیمت فروش پمپ آب خانگی پنتاکس

قیمت فروش پمپ آب خانگی

قیمت فروش پمپ آب خانگی پنتاکس برای عمده فروشان و فروشگاه های مشابه در وب سات پمپ واتر با ارزان ترین قیمت نسبت به بازار به صورت اینترنتی و حضوری از طریق شماره های درج شده در سایت امکان پذیر میباشد.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

قیمت پمپ آب پنتاکس cm100

قیمت پمپ آب بشقابی تک فاز ۱ اسب پنتاکس cm100

قیمت پمپ آب بشقابی تک فاز ۱ اسب پنتاکس cm100 را همراه با تخفیف ویژه …

دیدگاهتان را بنویسید