خانه / پمپ آب آکواریومی / قیمت انواع پمپ آب آکواریومی

قیمت انواع پمپ آب آکواریومی

پمپ های آب آکواریومی در انواع و قیمت های مختلفی در بازار موجود می باشند. اما کدام برند پمپ آب آکواریومی بهتر است؟ پمپ های آب مخصوص آکواریوم، بهتر است چه مشخصاتی داشته باشد؟
پمپ آب آکواریومی یا پمپ گردش آب، یکی از روش های معمول برای گردش آب داخل آکواریوم جهت فیلتراسیون آن می باشد. آب داخل آکواریوم جهت عبور از سیستم فیلتراسیون، نیاز به داشتن جریان دارد. پمپ آب این وظیفه را بر عهده دارد.
بسته به نوع و اندازه آکواریوم، پمپ آب مورد نیاز آن نیز متفاوت می باشد. از آنجایی که انواع متفاوتی از پمپ های آب آکواریومی با قیمت های متفاوت در سطح بازار موجود می باشند، در ادامه به معرفی برخی از ویژگی های این نوع پمپ خواهیم پرداخت. جهت کسب اطلاعات لازم در زمینه قیمت و نوع مورد نیاز برای آکواریوم خود، می توانید با متخصصان و کارشناسان ما در ارتباط باشید.

وظیفه پمپ آب آکواریومی

پمپ آب آکواریومی یا واتر پمپ، مانند سایر پمپ های آب، وظیفه به جریان انداختن آب را بر عهده دارد. از آنجایی که احتمال کثیف شدن آب آکواریوم در صورت ثابت ماندن آن وجود دارد، نیاز است که هرچند مدت یک بار، آب آکواریوم از طریق سیستم فیلتراسیون، تصفیه گردد. آب داخل آکواریوم جهت حرکت به سمت سیستم فیلتراسیون، نیاز به یک محرک دارد. واتر پمپ این وظیفه مهم را بر عهده دارد.

پمپ آب آکواریومی

نکاتی در مورد خرید پمپ آب آکواریومی

از آنجایی که آکواریوم ها معمولا در داخل منازل و محیط های مسکونی قرار می گیرند، از این رو باید در هنگام خرید پمپ آب، به نکاتی همچون بی صدا بودن و نداشتن لرزش به هنگام کارکردن دقت نمود.
همچنین قدرت پمپ آب خریداری شده معادل ۴ برابر ظرفیت آب آکواریوم باشد تا به طور متوسط در طول یک ساعت بتوان آب آکواریوم را ۴ مرتبه تصفیه نمود. البته در آکواریوم های بزرگ به علت حجم بالای آب، رعایت این مسئله چندان مهم نمی باشد.

پمپ آب آکواریومی

یکی از برندهای معتبر پمپ آب آکواریومی که بسیار شناخته شده می باشد، مدل OR شرکت آکوامدیک می باشد. این شرکت در حال حاضر یکی از تولید کنندگان معتبر در زمینه پمپ های آب آکواریومی به شمار می آید.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

قیمت پمپ آب آکواریوم

قیمت پمپ آب آکواریوم با کیفیت عالی

قیمت پمپ آب آکواریوم با کیفیت عالی در نمایندگی های آنلاین تجهیزات مشاورزی آریا ارزان …

دیدگاهتان را بنویسید