خانه / پمپ آب آکواریومی / فروش پمپ آب آکواریومی بی صدا

فروش پمپ آب آکواریومی بی صدا

پمپ های آب آکواریومی در اندازه های متفاوت و قدرت های مختلفی به فروش می رسند. این نوع پمپ ها به پمپ بی صدا نیز مشهور می باشند. در ادامه به معرفی برخی ویژگی این پمپ ها خواهیم پرداخت.
از آنجایی که آب داخل آکواریوم ها به دلیل راکد مانند ممکن است بسیار کثیف و غیر قابل قبول باشد، از این رو متخصصان این رشته با طراحی یک مدل از پمپ های آب کوچک که وظیفه به جریان در آوردن آب داخل آکواریوم را بر عهده دارد، روشی جهت فیلتراسیون آب داخل آکواریوم های کوچک و بزرگ ابداع نمودند.
در واقع آب داخل مخزن آکوارویم به وسیله واتر پمپ های کوچک که به پمپ آب آکواریومی مشهور می باشند، به درون فیلتراسیونی که در کنار آکواریوم طراحی شده است ارسال می گردد، و پس از تصفیه شدن ذرات مازاد و آب مورد نظر، دوباره به درون مخزن آکواریوم برگردانده می شود.
با توجه به اندازه های مختلف آکواریوم ها، انتخاب پمپ آب متناسب با آن از اهمیت خاصی برخوردار است. همچنین با توجه به اینکه آکواریوم ها معمولا در داخل منازل یا مکان های آرام قرار دارند، استفاده از آکواریوم بی صدا، یا بهتر بگوییم کم صدا، یک مسئله مهم در این زمینه می باشد.

وظیفه پمپ آب آکواریومی

همانطور که در بالا نیز شرح داده شد، وظیفه اصلی پمپ آب آکواریومی، هدایت آب داخل مخزن آکواریوم به طرف فیلتراسیون جهت تصفیه آن می باشد. از این رو، بهترین نوع پمپ آب آکواریومی بسته به ظرفیت آکواریوم باید دارای قدرتی باشد که در هر ساعت حداقل چهار مرتبه، کل آب آکواریوم را جهت فیلتراسیون، به طرف فیلتر هدایت نمایید.

پمپ آب آکواریومی

چند نکته در مورد خرید پمپ آب آکواریومی

بی صدا بودن و نداشتن لرزش به هنگام کارکرد، از جمله نکات بسیار مهمی است که به هنگام خرید پمپ آب آکواریومی باید بدان دقت نمود. همچنین قدرت پمپ آب با توجه به ظرفیت مخزن آکورایوم محاسبه، و پمپ مناسب جهت آن خریداری گردید.
پمپ های آکواریومی معمولا در ابعاد و اندازه های مختلفی به فروش می رسند. از این رو جهت شناخت و خرید پمپ آب مناسب با آکواریوم خود، می توانید با مشاوران وب سایت ابزارآلات ایران در تماس باشید.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

قیمت پمپ آب آکواریوم

قیمت پمپ آب آکواریوم با کیفیت عالی

قیمت پمپ آب آکواریوم با کیفیت عالی در نمایندگی های آنلاین تجهیزات مشاورزی آریا ارزان …

دیدگاهتان را بنویسید