خانه / پمپ آب خانگی / راهنمای انتخاب پمپ آب خانگی

راهنمای انتخاب پمپ آب خانگی

پمپ آب خانگی در انواع متفاوتی تولید می گردد. از این رو جهت انتخاب پمپ آب مناسب باید دقت نمود. در ادامه راهنمای لازم جهت انتخاب پمپ آب خانگی مناسب را در اختیار شما قرار خواهیم داد.
امروزه در شهرها و بخصوص در مناطق مسکونی پر ازدحام و البته در طبقات برج ها و ساختمان های بلند، شاهد افت فشار آب می باشیم. از این رو جهت رفع این مشکل پیش آمده، نیاز به پمپ آب خانگی، غیر قابل انکار می باشد. از آنجایی که در بازار شاهد حضور انواع مختلف پمپ های آب کوچک و بزرگ هستیم، بنابراین باید در انتخاب پمپ آب مناسب جهت ساختمان خود دقت نماییم. زیرا یک انتخاب نامناسب می تواند هزینه های زیادی را برای شما به وجود آورد.
در انتخاب انواع پمپ آب، عوامل بسیاری دخیل می باشد. در ادامه علاوه بر توضیح عوامل دخیل بر انتخاب پمپ مناسب، راهنمایی های لازم جهت یک انتخاب صحیح را به خدمت شما ارائه خواهیم نمود.

کارکرد پمپ آب خانگی

پمپ آب خانگی، پمپی است جهت تقویت فشار آب مصرفی که در انواع مختلفی در بازار موجود می باشد. چنانچه آب مصرفی شما نیز دچار افت فشار می شود، می توانید با یک پمپ آب مناسب، در صدد رفع این مشکل برآیید. انواع پمپ آب موجود در بازار ایران جهت مصارفت خانگی عبارتند از:

  • پمپ آب با مخزن انبساط
  • پمپ آب با کلید اتوماتیک
  • بوستر پمپ
پمپ آب خانگی

عوامل موثر در انتخاب پمپ آب مناسب

همانطور که در بالا نیز اشاره گردید، عوامل بسیاری در انتخاب پمپ آب مناسب دخیل می باشد. از جمله مهمترین عوامل دخیل در انتخاب پمپ آب عبارتند از:

  • متراژ واحد مسکونی
  • تعدا طبقات ساختمان مورد نظر
  • تعداد شیرآلات مصرفی
  • متوسط میزان مصرف آب

در واقع می توان با محاسبه عوامل ذرک شده در بالا، معیاری بسیار مناسب جهت رفع مشکل افت فشار آب، با انتخاب و خرید یک پمپ آب ایده آل، به دست آورد. چنانچه شما نیز به دنبال خرید یک پمپ آب مناسب برای ساختمان مسکونی خود می باشید، می توانید از طریق کارشناسان و متخصصان این امر، اقدام به محاسبه و تعیین پمپ آب مناسب جهت نیاز خود نمایید.

پمپ آب خانگی
جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

قیمت جدید پمپ آب خانگی

قیمت جدید پمپ آب خانگی بی صدا و کوچک

قیمت جدید پمپ آب خانگی بی صدا و کوچک را از ما دریافت کنید. می …

دیدگاهتان را بنویسید