خانه / پمپ آب سیرکولاتور / خرید پمپ سیرکولاتور آب گرم مصرفی

خرید پمپ سیرکولاتور آب گرم مصرفی

اگر به دنبال خرید پمپ سیرکولاتور جهت آب گرم مصرفی خود می باشید، در ادامه اطلاعات بسیار مفیدی در مورد کارکرد و ویژگی های این نوع پمپ در اختیار شما قرار خواهیم داد.
سیستم های گرمایشی که با آب کار می کنند، جهت انتقال آب گرم تولید شده نیاز به یک پمپ آب دارند. پمپ سیرکولاتور آب گرم یکی از انواع پمپ های موجود در بازار می باشد که وظیفه انتقال آب گرم تولیدی در دستگاه های پخش کننده گرما را بر عهده دارد. این نوع پمپ از نوع سانتریفیوژ بوده و در دو نوع چدنی و استیل تولید می گردد.
توانایی کارکردن با آب گرم تا دمای ۱۱۰ الی ۱۴۰ درجه سانتی گراد، از ویژگی های این نوع پمپ به شمار می آید. کارکرد کم صدای آن نوع پمپ، استفاده از آن را بیش از پیش ترویج داده است.
بسته به نحوه قرار گیری در مدار مصرف این نوع پمپ به دو نوع خطی و زمینی تقسیم بندی می گردد. بهتر است در هنگام خرید پمپ سیرکولاتر آب به مواردی همچون نوع نیاز و درجه آبی که این پمپ باید با آن کار کند، دقت نمود.

پمپ سیرکولاتور آب

پمپ آب سیرکولاتور خطی

پمپ آب سیرکولاتور خطی به طور مستقیم بر روی مدار قرار می گیرد و به چند نوع اصلی تقسیم بندی می گردد. یک قلو یا دو قلو و همچنین تک دور یا چند دور از انواع این نوع پمپ به شمار می آید.

پمپ آب سیرکولاتور زمینی

این نوع پمپ به دلیل وزن بالای خود امکان نصب مستقیم بر روی مدار را ندارد. از این رو آن را به وسیله یک شاسی بر روی زمین محکم می نمایند.

کاربردهای پمپ سیرکولاتور آب

همانطور که گفته شد از این نوع پمپ جهت گردش آب گرم در سیستم های بسته استفاده می گردد. از این رو عمده کارکرد این نوع پمپ ها در سیستم موتورخانه و همچنین سیستم گرمایشی پکیج می باشد.
قدرت موتور این نوع پمپ در کنار میزان آبدهی آن و به طور کلی قطر دهانه ورودی و خروجی، از مهمترین معیارهای انتخاب نوع پمپ سیرکولاتور می باشد. با توجه به تنوع این نوع پمپ ها، بهتر است قبل از خرید، با یک متخصص و مشاور زبده در این زمینه مشورت نمایید.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

قیمت پمپ آب شوفاژ سیر کولاتور

قیمت پمپ آب شوفاژ سیر کولاتور

قیمت پمپ آب شوفاژ سیر کولاتور در وب سایت اینترنتی ما از نرخ پایین تری …

دیدگاهتان را بنویسید