خانه / پمپ آب کولر / خرید پمپ آب کولر آبی با قیمت مناسب

خرید پمپ آب کولر آبی با قیمت مناسب

خرید پمپ آب کولر آبی با قیمت مناسب به صورت عمده و خرده به سراسر ایران در کوتاه ترین ارسال می شود. پمپ کولر آب وسیله ای برای پمپاژ آب از تشک کولر به سمت پوشال ها برای خنک تر کردن فضا در تابستان می باشد.

خرید پمپ آب کولر آبی

وظیفه پمپ آب کولر

قبل از اینکه در مورد وظیفه پمپ آب کولر توضیح دهیم باید تعریف مختصری در مورد آن اشاره کنیم. پمپ کولر آب یک وسیله الکترونیکی که از اجزای اصلی کولر است، جهت پمپاژ آب از پایین ترین نقطه، تشک کولر به بالاترین نقطه آن است.

اما وظیفه پمپ کولر آبی، موتور کولر هیچ نوع پروانه یا وسیله خنک کننده ای بر روی خودش ندارد، به همین دلیل نیاز به دستگاه یا پروانه ای دارد که اقدام به خنک کردن موتور و فضای داخل کولر کند.

خرید پمپ آب کولر آبی

انواع پمپ آب کولر

پمپ های کولر آبی از نظر نوع استاتور و نیروی محرکه تقسیم بندی می شوند.

  • نوع استاتور: پمپ های کولر آبی از نظر نوع موتور الکتریکی باهم تفاوت دارند که در دو نوع استاتور تک بویینی و استاتور دو بالشتکی در بازار به فروش می رسند که استاتور دو بالشتکی رایج تر است.
  • نیروی محرکه: بیشتر پمپ هایی که مورد استفاده قرار می گیرند، دارای الکتروموتور بوده و عملکردی مستقل از موتور کولر دارند. اما در مقابل آنها پمپ هایی نیز وجود دارند که دارای الکتروموتور مستقل نبوده و نیروی محرکه ی خود را از موتور فن کولر تامین می کنند.

قیمت پمپ کولر آبی

کارخانجات بسیاری در زمینه تولید پمپ کولر آبی فعالیت می کنند که هر کدام قیمت های متفاوتی دارند به همین دلیل برای اطلاع از قیمت ها و شرکت سازنده آن با شماره های موجود تماس فرمائید.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

خرید عمده پمپ کولر آبی

خرید عمده پمپ کولر آبی

خرید عمده پمپ کولر آبی در مقرون به صرفه ترین قیمت ها را تنها و …

دیدگاهتان را بنویسید