خانه / پمپ آب / پدرولا / خرید پمپ آب پدرولا یک اسب CPM158

خرید پمپ آب پدرولا یک اسب CPM158

خرید پمپ آب پدرولا یک اسب CPM158 را تنها از نمایندگی های فروش تجهیزات کشاورزی آریا با ارزان‌ترین قیمت و بالاترین کیفیت ها پیدا کنید. این پمپ ها موجب افزایش میزان آب مورد نیاز در بیشتر کاربرد ها می شود و از ویژگی های عالی و منحصر به فردی بهره می برند. جهت آشنایی بیشتر با این پمپ آب پدرولا یک اسب CPM158 همراه ما باشید:

خرید پمپ آب پدرولا یک اسب CPM158

معرفی پمپ آب پدرولا یک اسب CPM158:

آب می تواند قسمت مهمی از زندگی روزمره ما باشد. از این رو برای استحمام، شستشوی ظروف، شستشوی لباس، زنده نگه داشتن چمنزار و باغ ها و بسیاری از موارد دیگر مهم و ضروری است. از این رو برای تأمین همه این نیاز ها نصب و راه اندازی پمپ آب پدرولا یک اسب CPM158‌ بسیار مؤثر و مفید خواهد بود.

زیرا به انتقال قدرتمند مایعات و آب کمک بسزایی می کند. همچنین دارای ویژگی های فنی باکیفیتی است که در بیشتر مواقع کاربرد های عالی دارد. این پمپ آب پدرولا بسیار ساکت و‌‌ ‌بی‌صدا است و‌در‌مصرف برق و انرژی بسیار مقرون به صرفه می باشد. همچنین دارای طراحی مناسب و استانداردی است که فضای زیادی را اشغال نمی کند.

مزایای پمپ آب پدرولا یک اسب CPM158:

مزیادی برای پمپ های آب پدرولا یک اسب CPM158 وجود دارد که آنها را برای استفاده های مختلف بسیار مناسب می کند. این پمپ ها فشار را افزایش می دهد: بدیهی است که افزایش فشار آب یک مزیت بزرگ است.
افزایش فشار آب آشامیدنی می تواند به آبیاری چمن های حیاط، دوش گرفتن، شستشوی ماشین و حتی موارد دیگر کمک کند. فشار نرمال آب نیز در مورد سیستم های آبیاری مهم می باشد. همچنین این پمپ ها تأمین آب عادی را تقویت می کند: یک پمپ آب پدرولا با افزایش منبع آب طبیعی نیز کمک می کند. بدین معنی که شما می توانید با ثبات تر آب را به وان حمام، ظرفشویی و شلنگ ها خود برسانید.

خرید پمپ آب پدرولا یک اسب CPM158

کاربرد پمپ آب پدرولا یک اسب CPM158:

پمپ آب پدرولا یک اسب CPM158، می تواند به افزایش وضعیت طبیعی آب در استفاده های مسکونی، تجاری و صنعتی کمک کند و برای هر یک از آنها به طور موثر کار کند.
آنها باید به افزایش جریان آب، تأمین و فشار در هر یک از این کاربردها کمک می کند. این پمپ ها بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های انتقال و افزایش آب هستند.
همچنین آب تمیز آشامیدنی را به خانوارها، ادارات، ساختمانهای آپارتمانی، مدارس، کارخانه و بیمارستانها می رساند. به طور کلی پمپ آب پدرولا یک اسب CPM158، آب را افزایش می دهد تا جریان مایعات را تسریع کند. آنها به ویژه در رساندن آب تحت فشار به ساختمانهای بلند، مجتمع های مختلف و سایر تأسیسات بزرگ بسیار مؤثر هستند.

ویژگی های پمپ آب پدرولا یک اسب CPM158:

  • پمپ آب پدرولا یک اسب CPM158، از حداکثر فشار آب تا ۶ بار بهره می برد.
  • این پمپ ها از حداکثر ارتفاع پمپاژ تا ۳۶ متر پشتیبانی می کند.
  • دارای حداکثر آبدهی تا میزان ۵٫۴ متر مکعب در ساعت است.
  • حداکثر دمای آب این پمپ ها ۱۰ الی ۹۰ درجه سانتی گراد است.
  • دارای قطر لوله ورودی و خروجی یک اینچ است.
  • از جنس پروانه و شفت استیلنس استیل بهره می برد که دوام بالایی دارد.

خرید پمپ آب پدرولا یک اسب CPM158

خرید پمپ آب پدرولا یک اسب

خرید پمپ آب پدرولا یک اسب را از نمایندگی های فروش تجهیزات کشاورزی آریا با ارزان ترین قیمت انجام دهید. جهت سفارش می توانید با شماره های درج شده تماس حاصل فرمایید.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

قیمت پمپ آب پنتاکس cm100

قیمت پمپ آب بشقابی تک فاز ۱ اسب پنتاکس cm100

قیمت پمپ آب بشقابی تک فاز ۱ اسب پنتاکس cm100 را همراه با تخفیف ویژه …

دیدگاهتان را بنویسید