خانه / پمپ آب خانگی / خرید پمپ آب پدرولا یک اسب CPM158

خرید پمپ آب پدرولا یک اسب CPM158

برای خرید پمپ آب پدرولا یک اسب CPM158 می توانید از طریق شماره های درج شده در وب سایت این محصول را به صورت عمده و خرده خریداری نمایید.

پمپ آب پنتاکس

کاربرد پمپ آب پدرولا یک اسب CPM158

پمپ آب پدرولا یک اسب CPM158 با بهترین کیفیت تولید و روانه بازار شده است. پمپ آب پمپ ها چرخش پروانه باعث ایجاد نیروی گریز از مرکز در سیال داخل پمپ و درنتیجه افزایش فشار آن در دهانه خروجی می‏ شود.
برای خرید و انتخاب یک پمپ بشقابی مناسب و بهینه برای مصارف خانگی به تعداد طبقات و واحدهای ساختمان، متراژ واحدها، محل قرارگیری پمپ در داخل ساختمان، طول مسیر لوله‏ کشی، سایز لوله ها و تعداد انشعابات خروجی نیاز است.
پمپ آب Pkm60 یکی از پمپ ­های برند پدرولا با توانایی ایجاد بیشینه دبی ۵٫۴ متر مکعب بر ساعت و بیشینه ارتفاع ۳۴ متر است. این پمپ آب با سایز ورودی و خروجی ۱ اینچ، یک پمپ تک پروانه و از دسته پمپ های بشقابی است.

مزایایی پمپ آب پدرولا یک اسب CPM158

  • بدنه و پروانه از مهم ­ترین اجزا این پمپ به حساب می ­آیند. جنس بدنه این پمپ چدن و پروانه آن از متریال برنج می باشد. پروانه انرژی جنبشی را از الکتروموتور به سیال منتقل می ­کند و بدنه سیال را به سمت خروجی هدایت می­ کند و در برگیرنده سایر اجزا است.
  • پمپ آب Pedrollo CPM158 با توان ۱ اسب بخار کار می­ کند و این محصول تک فاز با ولتاژ ۲۲۰ راه اندازی می­شود و دور الکتروموتور آن ۲۹۰۰ دور بر دقیقه است.
  • این تجهیز برای انتقال مایعات تمیز و عاری از ذرات جامد با خواصی مشابه آب و یا مایعاتی که برای بدنه و پروانه ی این پمپ خورنده نیستند، کاربرد دارد.
  • به دلیل بازه ی اطمینان بالا و سهولت در استفاده، این محصول برای مصارف خانگی و عمرانی و ساختمانی و همچنین پمپاژ آب با منبع انبساط کوچک یا متوسط و آبیاری باغ ها و مزارع مناسب است.

خرید پمپ آب پدرولا یک اسب CPM158

برای خرید پمپ آب پدرولا یک اسب CPM158 با بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت بازار از طریق شماره های درج شده در وب سایت می توانید از طریق شماره های درج شده در وب سایت می توانید خریداری نمایید.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

قیمت جدید پمپ آب خانگی

قیمت جدید پمپ آب خانگی بی صدا و کوچک

قیمت جدید پمپ آب خانگی بی صدا و کوچک را از ما دریافت کنید. می …

دیدگاهتان را بنویسید