خانه / پمپ آب خانگی / خرید پمپ آب خورشیدی خانگی

خرید پمپ آب خورشیدی خانگی

پمپ های آب خورشیدی خانگی برای چه مکان هایی استفاده می شوند؟ آیا این پمپ ها را می توان برای استفاده در آبیاری مزارع خریداری نمود.
پمپ های آب خورشیدی اغلب در مناطق دور افتاده که در آن هزینه برای اجرا لوله کشی آب سنتی هزینه بر و سنگین است مورد استفاده قرار می گیرد.
پمپ های آب خورشیدی شما را قادر می سازد تا حرکت آب را از منبع راه دور خود بدون استفاده از انرژی برق یا سوختهای فسیلی به درون خانه ی خود ببرید و برای سه استفاده اولیه داخلی یعنی شست و شو، پخت و پز و آشامیدن از آن استفاده کنید. همچنین بیرون از منزل ودر مزارع، از آن برای آبیاری و دام داری از آن بهره ببرید. اکثر پمپ های خورشیدی به این صورت طراحی شده اند که بتوان از آن ها بدون استفاده از خطوط انتقال برق شهری به کار برده شوند.
برای اینکه از پمپ آب خورشیدی خود نهایت استفاده را ببرید، و انرژی برق تولیدی آن را با ذخیره در باتری ها هدر ندهید، بهترین راه حل، ذخیره ی آب درون تانکرهایی است که از قبل آن ها را آماده کرده اید، به این ترتیب می توانید در تمام طول شبانه روز از آبی که پمپ خورشیدی شما برایتان تامین می کند، استفاده نمایید.

خرید پمپ آب خورشیدی

هزینه های فن آوری خورشیدی این روزها در مقایسه با سال های قبل کمتر شده است، از این رو صدها میلیون نفر از انسان های فقیر در سراسر دنیا می توانند، تا از این طریق آب آشامیدنی مورد نیاز خویش را تامین کنند.
تجربه در چند کشور نشان میدهد که چگونه پمپ های خورشیدی آبیاری می توانند به کشاورزان انعطاف بیشتری در برابر تغییرات نامنظم، در الگوهای بارش ناشی از تغییرات آب و هوایی و یا عرضه غیر قابل اعتماد و هزینه های بالای سوخت های فسیلی مورد نیاز برای کار پمپ آب را دهند.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

قیمت جدید پمپ آب خانگی

قیمت جدید پمپ آب خانگی بی صدا و کوچک

قیمت جدید پمپ آب خانگی بی صدا و کوچک را از ما دریافت کنید. می …

دیدگاهتان را بنویسید