خانه / پمپ آب / خرید پمپ آب خانگی کوچک

خرید پمپ آب خانگی کوچک

برای خرید انواع  پمپ آب خانگی کوچک در برند های مختلف می توانید در تجهیزات کشاورزی آریا به صورت آنلاین و حضوری از طریق راه های ارتباطی ما این محصولات را تهیه نمایید.

خرید پمپ آب خانگی کوچک

کاربرد پمپ آب خانگی کوچک

پمپ آب خانگی کوچک همانطور که از اسمش پیداست از لحاظ ابعادی بسیار کوچک می باشد و به پمپ های ۱ اسب شهرت یافته اند این پمپ آب کوچک بسیار سبک است و قابل حمل می باشد و از طریق برق کار می کند و زمانی که برق نباشد کارش متوقف می شود. این پمپ ها مکش نداشته و باید حتما” فشار حداقل آب هنگام ورودی به آن وجود داشته باشد لذا در صورتی که آب عملا” به واحد شما نمی رسد و قطع است نمی توان از پمپ آب کوچک استفاده کرد و باید به جای آن از انواع سانتریفیوژی در پایین ساختمان ( ورودی آب شهری یا منبع آب ) استفاده کرد.
به دلیل سایز کوچک و عملکرد بی صدا، این پمپ ها جهت قرار گرفتن داخل واحد آپارتمان کاربرد دارند. در اینجا منظور همان پمپ آبگرمکنی است. پمپ آب کوچک هد بالایی ندارد و به همین دلیل نمی توان آب را بوسله آن تا ارتفاع بالا پمپ کرد. اما این پمپ ها آبدهی نسبتاً مناسبی دارند که برای استفاده یک خانوار کافی به نظر می رسد. لازم به ذکر است این پمپ ها جهت استفاده آب گرم مناسب نبوده و تنها برای آب سرد استفاده می شوند.
پمپ آب کوچک آبگرمکنی غالباً پیش از پکیج یا آبگرمکن نسب شده و وظیفه تامین فشار مورد نیاز جهت روشن شدن آن را بر عهده دارد. این پمپ ها خود دارای یک نوع فلوسویچ هستند که با وجود جریان درون لوله پمپ را روشن کرده و در صورت عدم استفاده از آب، آن را خاموش می کنند.

خرید پمپ آب خانگی کوچک

خرید پمپ آب خانگی کوچک را می توانید با ارزان ترین قیمت بازار در تجهیزات کشاورزی آریا به صورت عمده و خرده با ارزان ترین قیمت بازار از طریق راه های ارتباطی ما خریداری نمایید.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

قیمت پمپ آب پنتاکس cm100

قیمت پمپ آب بشقابی تک فاز ۱ اسب پنتاکس cm100

قیمت پمپ آب بشقابی تک فاز ۱ اسب پنتاکس cm100 را همراه با تخفیف ویژه …

دیدگاهتان را بنویسید