خانه / پمپ آب / خرید بهترین پمپ آب خانگی ایرانی

خرید بهترین پمپ آب خانگی ایرانی

برای خرید بهترین پمپ آب خانگی ایرانی می توانید از طریق شماره های درج شده در وب سایت این محصول را با ارزان ترین قیمت بازار به صورت آنلاین و  حضوری خریداری نمایید.

خرید بهترین پمپ آب خانگی ایرانی

کاربرد خرید بهترین پمپ آب خانگی ایرانی

تلمبه یا پمپ آب وسیله ای است مکانیکی برای جابجایی و انتقال انواع مایعات که با افزایش فشار، باعث جابجایی مایعات به ارتفاع بالاتر (با افزایش هد) یا حتی پایین تر (حوضچه و یا مخزن) می شود. پمپ ها در صنایع مختلف کاربردهای مختلف و فراوانی دارند. پمپ ها از منابع انرژی مختلفی استفاده می کنند که شامل پمپ ها با کارکرد دستی، برقی، موتورهای درون سوز و نیروی باد می شود پمپ ها دارای اندازه های مختلفی هستند که از سایز میکروسکوپی برای کارهای پزشکی تا پمپ های بزرگ صنعتی را شامل می شود.
به عبارتی دیگر، پمپ انرژی مکانیکی را از یک منبع خارجی مانند موتور گرفته و به سیال مایعی که در حال عبور از آن است منتقل می کند. در نتیجه انرژی سیال پس از خارج شدن از پمپ افزایش می یابد. از پمپ ها برای انتقال و یا جابجایی سیال از یک نقطه به نقطه دیگر در یک سیستم لوله کشی و یا هیدرولیک استفاده می شود پمپ ها دارای انواع مختلفی هستند که هر کدام کاربرد خاصی دارند.

اجزای پمپ آب خانگی

  • مهم ترین عضو در یک پمپ بدنه و پروانه پمپ می باشد.
  • پروانه
  • پروانه پمپ خود از چند جزء مختلف تولید می شود.
  • توپی پروانه
  • توپی پروانه جایی است که با محور پمپ در تماس باشد و جهت اتصال به شافت دارای یک کلید است.
  • پره های پروانه
  • پره پروانه سبب جریان یافتن سیال به سمت محیط پروانه می شوند، و در اولین گام سیال بعد از اینکه به چشمه پروانه راه یافت به سمت پره ها پروانه هدایت می شود. هم چنین سبب افزایش انرژی جنبشی می شود.
  •  لفافه
  • از لفافه برای تشکیل دیوار جانبی پروانه استفاده می شود، در بعضی مواقع اصلا لفافه وجود ندارد و گاهی اوقات دو طرف پره های پروانه دارای لفافه می باشند و شاید تنها یک طرفه پره های پروانه لفافه داشته باشند.

خرید بهترین پمپ آب خانگی ایرانی

برای خرید انواع  بهترین پمپ آب خانگی ایرانی می توانید در وب سایت اینترنتی ما این محصول را به صورت عمده و خرده از طریق شماره های درج شده در وب سایت تهیه نمایید.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

قیمت پمپ آب پنتاکس cm100

قیمت پمپ آب بشقابی تک فاز ۱ اسب پنتاکس cm100

قیمت پمپ آب بشقابی تک فاز ۱ اسب پنتاکس cm100 را همراه با تخفیف ویژه …

دیدگاهتان را بنویسید