خانه / پمپ آب کولر / خرید اینترنتی پمپ آب کولر

خرید اینترنتی پمپ آب کولر

خرید اینترنتی پمپ آب کولر در انواع مختلف به صورت عمده و خرده در وب سایت پمپ واتر به صورت آنلاین به تمامی نقاط ایران بدون واسطه ارسال میگردد و شما می توانید با ارزان ترین نرخ بازار این محصول را خریداری نمایید.

خرید اینترنتی پمپ آب کولر

پمپ آب کولر چه نوع پمپی است؟

پمپ آب کولر یکی از اجزای اصلی هر کولر آبی می باشد که اکثرا خانه ها از کولر آبی استفاده می نمایید و چند سال یکبار کارشان به کولر می افتد و باید آن را سرویس و یا تعویض نمایند. به طور کلی یک سیستم سرمایش تبخیری یا همان کولر آبی از یک دمنده یا فن که به وسیله ی موتور کولر می چرخد، سطوح تبخیری یا همان پوشال ها و یک پمپ آب تشکیل می شود.

جنس پمپ آب کولر

پمپ آب کولر از نوع سانتریفوژ (گریز از مرکز) می باشد و پره ای آن از نوع جریان محوری یا همان پروانه ای است. موتور الکتریکی پمپ نیز از نوع تک فاز القایی با قطب چاک ‌دار است. (اگر با مفاهیم بالا آشنایی ندارید چندان نگران نباشید زیرا ندانستن آن مشکلی برای شما ایجاد نمی کند.

خرید اینترنتی پمپ آب کولر

برای خرید پمپ آب کولر در انواع مختلف و بسته به نیازتان کافیست فقط با یک تماس تلفنی با مدیریت مهندس منصوری این پمپ را به صورت اینترنتی و حضوری از طریق شماره های درج شده در وب سایت خریداری نمایید.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

خرید عمده پمپ کولر آبی

خرید عمده پمپ کولر آبی

خرید عمده پمپ کولر آبی در مقرون به صرفه ترین قیمت ها را تنها و …

دیدگاهتان را بنویسید