خانه / پمپ آب / خرید اینترنتی پمپ آب ایرانی با قیمت عالی

خرید اینترنتی پمپ آب ایرانی با قیمت عالی

برای خرید اینترنتی پمپ آب ایرانی با قیمت عالی می توانید از طریق شماره های درج شده در وب سایت این محصول را به صورت عمده و خرده با بهترین کیفیت خریداری نمایید.

خرید اینترنتی پمپ آب ایرانی با قیمت عالی

کاربرد پمپ آب ایرانی

پمپ آب وسیله ای است مکانیکی برای جابجایی و انتقال انواع مایعات که با افزایش فشار، باعث جابجایی مایعات به ارتفاع بالاتر (با افزایش هد) یا حتی پایین تر (حوضچه و یا مخزن) می شود. پمپ ها در صنایع مختلف کاربردهای مختلف و فراوانی دارند. پمپ ها از منابع انرژی مختلفی استفاده می کنند که شامل پمپ ها با کارکرد دستی، برقی، موتورهای درون سوز و نیروی باد می شود پمپ ها دارای اندازه های مختلفی هستند که از سایز میکروسکوپی برای کارهای پزشکی تا پمپ های بزرگ صنعتی را شامل می شود.
به عبارتی دیگر، پمپ انرژی مکانیکی را از یک منبع خارجی مانند موتور گرفته و به سیال مایعی که در حال عبور از آن است منتقل می کند. در نتیجه انرژی سیال پس از خارج شدن از پمپ افزایش می یابد. از پمپ ها برای انتقال و یا جابجایی سیال از یک نقطه به نقطه دیگر در یک سیستم لوله کشی و یا هیدرولیک استفاده می شود پمپ ها دارای انواع مختلفی هستند که هر کدام کاربرد خاصی دارند.

مزایایی پمپ آب ایرانی

  1. پمپ آب خانگی پنتاکس مقاومت بسیار بالایی در برابر پوسیدگی ساییدگی فشار و رطوبت را دارد و دارای طول عمر بالایی است.
  2. جنس پمپ ها قالبا از استیل، چدن و برنز می باشد که باید با توجه به سیال که می تواند خورنده یا خنثی باشد، تعیین گردد.
  3. توان پمپ آب نمایانگر قدرت عملکرد و میزان مصرف برق در پمپ آب است که عموما به صورت کیلووات یا اسب بخار بیان می شود.
  4. هد نشانگر حداکثر ارتفاع انتقال آب و دبی نشانگر میزان آبدهی پمپ می باشد که اغلب به صورت نمودار در کاتالوگ محصولات درج می شود.
  5. یکی از مهم ترین دغدغه های افراد در خرید پمپ میزان صدای تولیدی پمپ می باشد، اما نکته ای که باید در نظر داشت این است که پمپ آب خانگی بی صدا وجود نداشته و تمامی پمپ ها دارای صدا می باشند.

خرید اینترنتی پمپ آب ایرانی با قیمت عالی

برای خرید اینترنتی پمپ آب ایرانی با قیمت عالی می توانید از طریق شماره های درج شده در وب سایت این محصول را به صورت عمده و خرده خریداری نمایید.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

قیمت پمپ آب پنتاکس cm100

قیمت پمپ آب بشقابی تک فاز ۱ اسب پنتاکس cm100

قیمت پمپ آب بشقابی تک فاز ۱ اسب پنتاکس cm100 را همراه با تخفیف ویژه …

دیدگاهتان را بنویسید