خانه / پمپ آب طبقاتی / آشنایی با پمپ آب طبقاتی عمودی

آشنایی با پمپ آب طبقاتی عمودی

آیا می دانید پمپ آب طبقاتی عمودی چه کاربردی دارد؟ آیا با ویژگی های این الکتروپمپ آشنایی دارید؟ در ادامه با معرفی برخی از خصوصیات و ویژگی ها و همچنین برخی از کاربردهای این پمپ با شما همراه خواهیم بود.
پمپ آب طبقاتی عمودی نوع خاصی از پمپ های سانتریفیوژ می باشد که کاربردهای بسیار وسیعی در صنعت و بخش کشاورزی دارد.
از این پمپ آب می توان به عنوان بوستر پمپ های آتش نشانی در مکان های مختلف همچون برج های بلند، بیمارستان ها، هتل ها و سایر اماکن استفاده نمود.
در برخی از مناطق جهت جابه جایی آب شور نیز از پمپ های آب عمودی با پایه استیل استفاده می شود. با توجه به فشار آب بالای ایجاد شده توسط این نوع پمپ، می توان از آن در شستوشوی ادوات صنعتی نیز استفاده نمود.
لازم به توضیح است که جنس بدنه پمپ های آب عمودی، از نوع چدن و در موارد خاص، همانطور که در بالا نیز اشاره شد، می تواند از جنس استیل نیز باشد. همچنین می توان از این پمپ ها به طور موازی جهت افزایش فشار آب نیز بهره برد.

کاربردهای پمپ آب طبقاتی عمودی

شکل خاص این نوع پمپ سبب گردیده است که برای کاربردهای مختلف بتوان از آن استفاده نمود. از جمله کاربردهای این نوع پمپ عبارتند از:

  • افزایش فشار آب
  • امکان انتقال آب سرد و گرم
  • تغذیه دیگ های بخار
  • بوستر پمپ آتش نشانی
  • جهت ایجاد فواره
پمپ آب طبقاتی عمودی

چند نکته در مورد پمپ آب عمودی

در پمپ های آب عمودی می توان با افزایش دبی مقدار هد آن کاهش می یابد. همچنین با افزایش دبی می توان توان پمپ را نیز افزایش داد.
عدم انتخاب پمپ مناسب و نصب نادرست آن می تواند سبب خرابی و ایجاد مشکلاتی در نحوه عملکرد آن گردد. بنابراین بهتر است قبل از اقدام به خرید، با یک مشاور و متخصص آشنا به پمپ های آب عمودی، مشورت نمایید.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

خرید پمپ آب طبقاتی با قیمت عالی

خرید پمپ آب طبقاتی با قیمت عالی

خرید پمپ آب طبقاتی با قیمت عالی را تنها و تنها از طریق نمایندگی های …

دیدگاهتان را بنویسید